Nie masz pojęcia, jaki jest najlepszy podarek dla mężczyzny? Odpowiedź jest banalna: porządny zestaw do golenia, który uczyni, że ta rutynowa aktywność będzie gwarantowała facetowi dużo przyjemności. Najlepiej jest własnoręcznie zbudować taki zestaw.

Jeśli chcesz zakupić mu jakieś pachnące kremy do twarzy, porzuć tę myśl. Oto właściwe akcesoria, które każdy facet musi posiadać w swoim zestawie do golenia:

brzytwa do golenia
Źródło: flickr.com

Brzytwa do golenia – zgadza się, ostra metalowa brzytwa. Facet nie stosuje nożyków dla kobiet. Nawet jeżeli twój partner nigdy nie stosował metalowego ostrza, z pewnością szybko się nauczy, jak używać brzytwy. To może okazać się dla niego cudownym uczuciem, które cofnie go w przeszłość, do okresu, gdy faceci golili się brzytwami.

Dzięki temu poranne golenie zarostu wyewoluuje w wspaniały rytuał, który da facetowi energię na cały dzień. Brzytwa do golenia w ręku daje poczucie siły, a również kontroli, ponieważ używając jej powinno się być ostrożnym. Zwykłe golenie wyuczy go precyzji i odwagi. Taka brzytwa to coś, co powinien mieć każdy facet, który lubi poczuć koneksję ze swoimi przodkami.

W sytuacji, gdy jednak twój facet obawia się dzierżyć w garści kawałek ostrego żelaza, zastępczą możliwością jest maszynka na żyletki.

Jeżeli wczytujesz się w prezentowany tekst to oznacza, że temat Cię niesamowicie zaciekawił – kliknij odnośnik do strony rękawice robocze bez palców, a odnajdziesz równie atrakcyjne informacje.

Twój mężczyzna nie powinien używać jednorazowych nożyków, które są mało wydajne przy goleniu. Maszynka na żyletki pozwala na wyrzucenie stępiałych żyletek i wsadzenie tam nowych.

maszynka
Źródło: flickr.com

Do pakietu dla mężczyzny dodaj obowiązkowo markową wodę kolońską oraz kremy męskie. Olewaj wszelkie aromaty, które pasują raczej do kobiety. Facet powinien pachnieć energią i konsekwencją, a więc kup takich zapach. Poza tym dorzuć jeszcze balsam po goleniu o identycznie aromacie, żeby dobrze pasował do wody kolońskiej.

Czy znalazłeś wymagane informacje na omawiany wątek? Jeśli tak, to świetnie, ale nie mniej ciekawe będą wiadomości na niniejszym portalu. Wówczas przejdź tutaj (https://www.angelka.pl/sesja-swiateczna/).

Aby rany, które powstają w trakcie golenia błyskawicznie się goiły, możesz do zestawu dodać również ałun, substancję, która efektywnie zatrzymuje krwawienie.

Źródło: facetaria.pl