Nim lato na stale zamieszka w naszej garderobie musimy zmierzyć się z przychodzącą ogromnymi krokami wiosną. Wraz z jej nadejściem poupychajmy w ciemny kąt zimowe ubrania i otwórzmy nasze serca na lekką garderobę. Zwolnijmy miejsca na pułkach i popakujmy zimowe kurtki tak, żeby nie straszyły nas do kolejnego sezonu. Zanim jednak pogoda pozwoli nam wskoczyć w mini i dopasować do tego bluzeczki rękawkiem, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Czas pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych grubych, ale delikatnych płaszczykach, które będą idealne do wiosennych przejażdżkach na rowerze.

Takie właśnie wydają się być płaszcze h&m. Lato przychodzi coraz szybciej i jest coraz bardziej ciepłe, dlatego na cieszenie się płaszczami mamy tak w rzeczywistości mało czasu,bo tylko kilka tygodni. A że zmienną jest, noszenie lżejszych ubrań w najbliższym czasie w ogóle może stać pod znakiem zapytania. Jednak nie zrażajmy się, drogie panie i już przyszykujmy portfele, aby w najbliższym czasie stylowo.

Tej wiosny będą się sprawdzać płaszcze z nie tak odległych modowo lat. Odkurzymy, więc szafy naszych mam i babć i zweryfikujmy, co możemy z nich wydobyć i wykorzystać do obecnych pomysłów. Na przekór porze roku, która jest przeważnie kolorowa dominującym kolorem płaszczy z lat 60 będzie granat. Ku rozpaczy miłośniczek pastelowych odcieni takie w zasadzie nie występują.

Intrygujący artykuł? Jeśli tak myślisz, to kliknij ten link, wyczerpujący artykuł (http://www.weddingalchemy.pl/organizacja-wesel), który w tamtym miejscu się znajduje, również jest coś wartościowego.

Krój płaszczy jest dobrze znany i lubiany, a długość jest zakrywa pośladki. Jeśli ktoś ma słabość do trenczy to tej wiosny będzie się mógł nimi zachwycać na nowo. Ciuchy, których znakiem charakterystycznym są duże i gruby pas podkreślający zgrabną figurę, znów będą obecne wszem i wobec.

Tkaniny, z których uszyte będą płaszcze, zadowolą panie tęskniące za modowym stylem z lat 80. Sklep h&m pomoże nam znaleźć wszelkie konieczne produkty, które tej wiosny uczynią z Ciebie królową stylu.