Pewni ludzie lubią mawiać, że biustonosz jest potrzebny kobiecie, by okłamywać faceta. Od wieków spory rozmiar biustu jest kochany przez samczą część ludzkości, zatem panie próbują zatuszować wszelkie deficyty natury.

Można powiedzieć, że potrzeby facetów spowodowały, że niewiasty przykładają szczególną wagę do doboru biustonoszy. Niektóre znane analityczki z feministycznym spojrzeniem na świat mówią, że jest to przejaw patriarchalnej dominacji na paniami. Czy jest tak w rzeczywistości? Możliwe, lecz należy zaznaczyć, iż kobiety także posiadają mocny wpływ na sylwetkę panów – faceci nierzadko wpadają w kompleksy przez piwne brzuchy i małe przyrodzenia.

Autor: www.intymna.pl

Jeżeli nie możesz odszukać w sklepach z ubraniami biustonoszy w sporych rozmiarach, możesz skorzystać z wsparcia cyberprzestrzeni. W internecie działa cała masa sklepów cyfrowych z bielizną. Spore rozmiary znajdziesz, gdy do Google wstawisz sformułowanie „biustonosze duże rozmiary”. W tym roku bardzo popularne są oldskulowe stylizacje, które silnie czerpią z minionych lat. O ile chcesz być modna, zamów biustonosz typu bardotka, który nazwę swoją bierze od sławnej gwiazdy – Brigitte Bardot.

Dopasowywanie biustonoszy od niedawna stało się fachem. W butikach, w cyberprzestrzeni i innych miejscach można napotkać niewiasty, które parają się brafittingiem. To zajęcie polega na tym, by dobrać odpowiedni biustonosz – nasz odsyłacz – do danej nosicielki. Kluczowej są tutaj takie parametry jak wymiar biustu i wielkość tułowia. Lecz zdolne kobiety od dobierania biustonoszy kalkulują nie tylko same liczby. Potrafią fachowym okiem ocenić, czy dany towar dobrze leży na dziewczynie, czy jest ze smakiem dopasowany do stylu ubierania się i czy jest miły dla kobiety.

O ile pragniesz znaleźć dla siebie idealny biustonosz, nie zwlekaj i poszukaj wskazówek najlepszych w tej kwestii. To zbawienie dla tych niewiast, które charakteryzują się nietypową figurą i nie potrafią dopasować wygodnych ciuchów.