W butikach najczęściej kupujemy różnorakie stroje, takie jak spodnie czy koszulki, a często zaniedbujmy sprawę zakupu właściwych elementów, które zakładamy pod ubranie. Bokserki i staniki dobieramy zatem niefrasobliwie, myśląc, że w końcu i tak nikt nie zobaczy tych elementów. To duży błąd w mentalności, ponieważ bielizna to istotny element erotyczny, który ma wielki wpływ na panów.

Panie, które pragną, by ich życie seksualne odzyskało dawną dynamikę, powinny zastanowić się nad zakupem pociągającego zestawu bielizny (np. firmy Kinga – ). Pani ubrana w kuszące majtki i biustonosz, który doskonale zaznacza jej piersi to obiekt pożądania każdego heteroseksualnego mężczyzny. Lecz bielizna nie powinna być jedynie uwodzicielska, ma również dać wygodę eksploatowania. Panie dobrze wiedzą, jak trudno jest dobrać idealny stanik (o tym wspominamy w kolejnej części wpisu, a faceci wiedzą, jak czasem fatalnie dobrane majtki potrafią utrudnić życie.

W Polsce można zakupić porządną bieliznę w wielu punktach handlowych. Zanim pójdziesz na zakupy, poszukaj w sieci świeżych katalogów znanych firm, takich jak chociażby Esotiq . Niektóre przedsiębiorstwa oferują profesjonalne doradztwo przy doborze stanika. Ankiety wskazały, że ogromna część mieszkanek naszego kraju ma potężny problem przy kupowaniu takiego elementu. nic dziwnego, bo damskie biusty mogą cechować się naprawdę bogatym spektrum form i wielkości. Dobre dobranie biustonosza to pewność komfortu oraz zwiększenia pewności siebie, ponieważ prawidłowy stanik może znakomicie podkreślić atuty sylwetki i zniwelować niedociągnięcia natury. Opłaca się więc skorzystać z asysty pań od bra-fittingu, które często pracują przy znanych markach ubraniowych, takich jak na przykład Ava – łącze – (zobacz tu). Bywa, że kobiety udostępniają swoje usługi bez opłat, częściej jednak musimy zapłacić za takie wsparcie.