Jak spać, żeby się wyspać
Autor: Hästens
Źródło: Hästens
Drodzy Panowie, jeśli myśleliście, że wasze żony uwielbiają stylowo prezentować się jedynie za dnia, no to muszę was rozczarować: coraz bardziej kobiety równie atrakcyjnie chcą wyglądać idąc spać. I nie mowa tu o koronkowej bieliźnie, którą możecie podarować Paniom na specjalne okazję, ale również tę wydawałoby się zwykłą, która po prostu jest wygodna. Bowiem każda kobieta ma swoje wyjątkowe ciuszki, które zakłada do spania.

Dawniej kobiety przez cały czas nosiły gorsety. Były one koniecznym elementem garderoby. I nic to, że kobiety prawie nie mogły oddychać, były przyczyną krwotoków wewnętrznych, a poza tym były utrapieniem dla służących, które bez przerwy musiały je wiązać. Na szczęście ta okrutna moda przeminęła i jeśli ubieramy gorsety to tylko dlatego, że lubimy. Teraz również mają one służyć uwypukleniu tali. Pewnie nie są zbyt wygodne, ale znakomicie spełniają swoją funkcję.

W dalszym ciągu tradycyjnym elementem wieczornej garderoby są piżamy . I nie wygląda na to, aby miało się to szybko zmienić. Ileż to razy każda z nas ubierała się w znoszoną atłasową piżamę i wraz z kubkiem aromatycznej kawy zakopywała się pod pościelą w towarzystwie najnowszego bestsellera.

Innym rozwiązaniem są tzw. koszulki do spania , które zapewne mnożą się w nie jednej kobiecej garderobie. Zwykle funkcję takiej piżamy spełnia jedna z koszulek naszego mężczyzny, do której wystarczy dorzucić leginsy i mamy komplet do spania zrobiony.

Rzeźbić nasze kształty można w sposób całkiem miły. Jasne, że nie jest to efekt na stałe, ale dla tych, które nie lubią cierpieć, rozwiązanie w sam raz. Już dawno minęła era babcinych gaci, które zniekształcały sylwetkę. Dziś nawet bielizna wyszczuplająca potrafi być rozpalająca zmysły, więc bez względu na wagę, zawsze i wszędzie mamy czuć się podziwiane. No chyba, że naszym facetem jest Hugh Grant – wtedy można się poświęcić, ale to już inna opowieść. ale źródło artykułu ale odnośnik