Mężczyźni czasem mają ambaras ze zrozumieniem pań. Nic dziwnego, bo płeć określa bardzo wiele – nasze czyny, gusta i talenty. Oczywiście prawidłowe są prawa równości płciowej, jednakże nie oznacza to, że olewa się pewne różnice.

Jesteśmy w stanie sterczeć godzinami przed lustrem i dobierać odpowiedni krój lub wzór. Rzadko jednak z tego typu zamiłowaniem zajmujemy się tym, co posiadamy pod ubraniem. Bielizna nie rozpala już w nas tak ogromnych namiętności. A przecież to tak samo istotny detal całego ubioru, co spodnie, czy bluzka.

Można stwierdzić, że preferencje panów uczyniły, że kobiety przykładają szczególną wagę do doboru biustonoszy. Niektóre badaczki z feministycznym zacięciem mówią, że jest to czynnik samczej dominacji na kobietami. Czy jest tak faktycznie? Możliwe, ale należy przyznać, iż kobiety też wykazują mocny wpływ na prezencję mężczyzn – faceci regularnie posiadają kompleksy przez wielkie brzuchy i niewystarczające gabaryty przyrodzeń.

bielizna
Autor: Kinga
Źródło: Kinga

Dawniej tę część garderoby zastępowano pasami z materiału, którym niewiasta obwiązywała się na wysokości biustu. Poprzez następne wieki tkanina ewoluowała, aż przybrała kształt niewygodnego pancerza. Gorsety ściskały kobietę, a także zazwyczaj deformowały jej ciało. Cierpiały na tej modzie też narządy wewnętrzne. Gdy po wielu wiekach panie zerwały z siebie to narządzie tortur, powstały pierwsze.

Jeśli nie umiesz namierzyć w sklepach z ubraniami biustonoszy w dużych rozmiarach, skorzystaj z pomocy cyberprzestrzeni. W cyberprzestrzeni jest wiele sklepów WWW z biustonoszami. Większe rozmiary odszukasz, kiedy do wyszukiwarki internetowej wkleisz sformułowanie „biustonosze usztywniane” (możesz zobaczyć też tutaj: dobra strona). W tym sezonie modne są awangardowe stylizacje, które silnie czerpią z dawnych lat. Jeśli chcesz być modna, spraw sobie biustonosz typu Push-Up (Biustonosze Push-up -