Od kilku miesięcy na topie jest biżuteria tworzona ręcznie. Można znaleźć jej mnóstwo typów, że zdecydowanie jest w czym wybierać. Nieważne czy lubimy biżuterię w stylu orientalnym, hippisowskim czy może bardzo eleganckie akcesoria, z pewnością wyszukamy coś w sam raz dla nas. Szczególne zainteresowanie w ostatnim sezonie wzbudzają ozdoby, do których wykonania wykorzystuje się sutasz.

To pojęcie dość nowe. Sutasz to w odpowiedni sposób zapleciony warkocz nici, zwykle jedwabnych. Używany jest do zdobienia odzieży, lecz także biżuterii. Wymaga oczywiście pewnych umiejętności. To istotne, żeby biżuteria (dla katolików https://www.boskabijoux.pl) wyglądała estetycznie i schludnie. Wystające, wystrzępione nitki, nie są tym czego oczekujemy.

Biżuteria Diva - bransolety
Autor: Diva
Źródło: Diva

Żeby sprawdzić, jak popularne są te wyroby wystarczy wprowadzić w wyszukiwarkę internetową najprostsze hasło „biżuteria sutasz”. Znajdziemy mnóstwo sklepów i witryn artystów sprzedających tego rodzaju ozdoby. Ceny takiej biżuterii zbliżone są do cen każdej innej biżuterii ręcznie robionej. To jasne – tego rodzaju rękodzieło nie jest tanie, bo wymaga ogromu pracy i czasu. Jeśli jednak chcielibyśmy mieć w swojej skrzyneczce z biżuterią coś pięknego i wyjątkowego to biżuteria (https://krainasrebra.pl/ przejdź do nas po odnośniku) z sutaszu będzie dla nas. Ciekawa oferta: kliknij.

Oczywiście, zazwyczaj nie są to tylko sploty nitek. Do zrobienia wisiorów, bransoletek, kolii czy kolczyków używa się również kamieni szlachetnych, akrylowych, szkiełek, korali, metali i różnych innych materiałów standardowo dodawanych do biżuterii.

Powinniśmy poszukać czegoś dla siebie. Gdy wiemy jaki element ozdobny pragniemy kupić warto w internecie szukać konkretnie wpisując przykładowo hasło „kolczyki sutasz”. Gdy chodzi o kolczyki właśnie ich główną zaletą jest to, że są lżejsze niż inne zrobione z metalu. Przez to te z sutaszu mogą być większe, bardziej ozdobne niż wykonane z innych materiałów. Więcej na temat biżuterii: linkuję.

biżuteria
Autor: diva
Źródło: diva

Tak samo jest, jeśli chodzi o bransoletki. Są estetyczne, można je dokładnie dobrać do stroju. Wspaniale podkreślają i ozdabiają proste stylizacje, zwracają uwagę i przyciągają wzrok. Jeśli pragniemy odszukać coś dla siebie wyszukajmy w internecie na przykład „bransoletki sutasz”, a z pewnością wynajdziemy całe mnóstwo pięknych akcesoriów.

Warto uzupełniać stylizację biżuterią. Możemy takim sposobem pokazać nasz charakter i wspaniale uzupełnić nawet prosty strój.