Warto zatem stworzyć swój własny styl
Aby wyrazić siebie możemy sięgać po różne rozwiązania: możemy uprawiać jakiś sport, rozwijać się w danej dziedzinie, uwielbiać konkretny rodzaj sztuki, grać na ukochanym instrumencie i tak dalej.

Metod jest rzecz jasna mnóstwo. Wielu z nas natomiast najłatwiej osiąga to, poprzez sięganie po konkretny strój.

bluza z haftem
Autor: adidas
Źródło: adidas
Prawda jest, że to, jak się prezentujemy ma istotne znaczenie nawet nie tyle dla innych, co dla nas samych. Jeśli jest nam niewygodnie bądź źle czujemy się w konkretnym fasonie, po prostu będziemy mieli zły humor, nawet do końca nie wiedząc, co jest tego powodem. Jeśli dobrze czujemy się w swoim ciele, jak również z rozmysłem dobieramy dla siebie ubrania, tak, żeby podkreślić swój własny unikatowy styl, inni to z całą pewnością zauważą. Jest to faktycznie ciekawy sposób, by wyrazić siebie.
Należy jednakże pamiętać, że to, co ubieramy i kupujemy najlepiej będzie do nas pasować, jeżeli rzeczywiście będzie z nami współgrać. Jeżeli nie będziemy szczerzy sami ze sobą, poszczególne spodniami (polecamy masz więcej pytań?) nie wydobędzie naszego faktycznego oblicza. Czy jeśli stawiam na haft na zamówienie i moją ulubioną ozdobą jest bluzka z haftem, coś rzeczywiście to może o mnie powiedzieć? Wielu rzeczy o nas samych nie da się wyrazić w łatwy sposób, za pomocą jedynie słów.

Grunt to szukać rozmaitych sposób wyrażania siebie, a ubranie może być w praktyce jednym z nich. Dlatego warto wykreować swój własny styl, z którym będziemy czuć się dobrze na co dzień.