Prawda jest taka, że w całym naszym życiu ważnych jest parę rzeczy. Istotne jest łóżko, bo bardzo dużo czasu spędzamy śpiąc i bardzo ważne jest obuwie, bo spędzamy w butach jeszcze więcej czasu aniżeli w łóżku. Tak, więc powinniśmy dobrze wybierać akurat ten asortyment.

Jeżeli chodzi o buty to mamy ich bardzo dużo. Wszystko jest zależne od tego, kim jesteśmy, w jakim jesteśmy wieku, w jaki sposób spędzamy większość czasu. Musimy we właściwy sposób dobrać buty do naszej aktywności. Bo jasne jest, że inne obuwie włożymy do ćwiczeń fitness, a inne do pracy. Oczywiście możemy posiadać problem z tym, które obuwie kupić. Sporo kobiet ma po kilkanaście par obuwia. Mężczyźni też posiadają wiele par butów. Gdy jesteśmy rodzicami, to do szafy z butami trafiają następne buciki. Dlatego czasem w niektórych mieszkaniach mamy mnóstwo różnych par obuwia. Z tego powodu wybierając się do sklepu powinniśmy wiedzieć, jakie obuwie będzie niezbędne i ile środków możemy na nie przeznaczyć.
Istotna część outfitu

dziecko - odzwierciedlenie
Autor: Marcin Kargol
Źródło: http://www.flickr.com
To, w jakich butach chodzimy jest ważne. Jednak nie chodzi tu jedynie, o to czy obuwie będzie firmowe czy też nie. Najistotniejsze czy buty są czyste. Jest wiele osób, które nie zwracają na to uwagi, a czyste buty to wizytówka człowieka. Mogą być tanie, ale powinny być czyste. Powinniśmy również pamiętać, że całkiem znoszone buty też nie są odpowiednim rozwiązaniem. W dodatku każda z kobiet powinna mieć w swej szafie kilka par obuwia. Kobieta powinna posiadać szpilki, porządne buty na płaskiej podeszwie i jakieś obuwie typowo sportowe. Mężczyźni również powinni mieć przynajmniej trzy lub cztery pary butów. To istotne, by kupować buty do tego, co na siebie założyliśmy. Wiadomo, że beżowe i czarne szpilki pasują niemal do wszystkich damskich stylizacji. Identycznie skórzane męskie pantofle. Ale należy naprawdę przyłożyć się każdego dnia do doboru właściwych butów. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że kiedy wybierze się nieodpowiednie do stroju buty, to będzie się nieciekawie wyglądało.

Bo sporo osób myśli, że obuwie (odkryj stronę) nie jest tak ważnym elementem całej stylizacji, gdy tymczasem buty są niesłychanie istotne. Jeżeli już pojmiemy, jak istotnym elementem całej stylizacji są buty, to sami z ochotą będziemy kupować nowe buty i będziemy o nie dbać z większą pieczołowitością.