Moda bez przerwy ulega zmianom. Zauważa to nawet modowy laik. Potrafimy jednak wskazać takie części garderoby, które od kilku dekad wciąż są na topie, choć zmieniając się w swojej formie, dostosowując się do panujących trendów. Przedstawiamy parę nieśmiertelnych części garderoby, które należy mieć w szafie.

Bazą niech będą dobre dżinsy. Nie ma sylwetki, do której nie dałoby się dopasować odpowiedniego fasonu. Poza tym są to spodnie, które w połączeniu z obcasami lub gustownymi balerinami i białą koszulą, dadzą elegancki look. Wygodne, praktyczne i obecne w szafie od wielu, wielu lat.

odzież
Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

T-shirt już dawno temu przestał być kojarzony ze sportowym charakterem. Szczególnie koszulki męskie przestały być tylko bawełnianym podkoszulkiem, a stały się poniekąd billboardami. Za pomocą koszulek ludzie niejako porozumiewają się z otoczeniem wyrażając własne stanowisko, manifestują swoje poglądy czy zainteresowania. Ich ciekawe wzornictwo w połączeniu z wysoką jakością tkanin i trwałością druku powodują, że T-shirt stanowi bazę wielu stylizacji. W prosty sposób podkreślają nasz styl i to, co nam aktualnie „w duszy gra”.

Skórzana kurtka to kolejny podstawa w szafie osób interesujących się modą. Nie ma co zastanawiać się czy warto w nią zainwestować, albowiem towarzyszyć nam będzie długie lata. Odnajdzie się zawsze, wszędzie i o każdej porze roku. Ma tego świadomość ikona stylu Kate Moss, która ze skórzanej kurtki uczyniła swój znak

obuwie damskie
Autor: foeoc kannilc
Źródło: http://www.flickr.com

rozpoznawczy. Brytyjska modelka lubi eksperymentować dlatego w jej garderobie oprócz wysokich szpilek stoją kalosze Huntery, które nosi z niebywałą gracją i prezentuje się w nich fenomenalnie – zobacz jak.


Te hippisowskie, wręcz niezniszczalne buty są wręcz uwielbiane przez miłośników najnowszych trendów na festiwalach rockowych oraz ulicach naszych miast. W połączeniu z ciepłymi ocieplaczami wspaniale spisują się nawet zimą. Nie dziwi więc, że te kultowe, modne, funkcjonalne buty w energetycznych kolorach cieszą się wielką sławą i posiadają coraz więcej zwolenników.