Nie znajdzie się chyba na świecie kobiety, której nie zależałoby na własnym wyglądzie. Tymczasem nie wszystkie panie wyglądają tak, jakby sobie tego życzyły. Na szczęście do ich dyspozycji jest dzisiaj chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna Katowice, którą mają do zaproponowania. Na skutek tego skorygować można tak naprawdę wszystko: piersi, bródkę, wygląd twarzy. Oferta klinik z zakresu medycyny estetycznej potrafi obecnie naprawdę zaskoczyć.

kobieta, skóra, cera
Autor: BP
Źródło: BP
Medycyna estetyczna Katowice, którą proponują to rozmaite zabiegi, które pomagają uelastycznić skórę, odżywić ją, spłycić zmarszczki. Coraz częściej obserwuje się rezygnację z klasycznego botoksu na rzecz innowacyjnych substancji, które zdecydowanie korzystniej wpływają na wygląd skóry oraz zapewniają bardziej naturalny efekt. Prawdziwym hitem jest dzisiaj kwas hialuronowy, który naturalnie znajduje się w naszej skórze. Niestety, wraz z upływającym czasem jego ilość znacząco się zmniejsza. Kwas hialuronowy stosowany jest nie tylko w spłycaniu zmarszczek, ale także w nawilżaniu skóry, a nawet plastyce warg sromowych. Nie mniejszym hitem jest osocze bogatopłytkowe, czyli preparat krwiopochodny, który pozyskuje się z krwi pacjenta. Przed zabiegiem lekarz pobiera niewielką ilość krwi, która następnie zostanie włożona do specjalnej wirówki. Po oddzieleniu czerwonych krwinek można rozpocząć zabieg. Osocze bogatopłytkowe pobudza syntezę kolagenu i elastyny. Na skutek tego zabieg ten jest idealny w przypadku zarówno redukcji zmarszczek, jak i leczenia blizn pooparzeniowych.

operacja plastyczna, zabieg
Autor: KoiQuestion
Źródło: http://www.flickr.com
Podanie osocza bogatopłytkowego jest zabiegiem w stu procentach bezpiecznym i może być stosowany nawet w przypadku osób , które są alergikami. Jest to związane z tym, że jest to substancja obojętna pod względem biologicznym. Wstrzykiwana jest w każdym przypadku temu pacjentowi, od którego ją pobrano. Medycyna estetyczna potrafi obecnie zdziałać autentyczne cuda. Zabiegi pochłaniają coraz mniej pieniędzy, a w efekcie zwiększa się ich dostępność. Coraz więcej pań decyduje się na skorzystanie z nich, a specjaliści medycyny estetycznej dążą do otrzymania jak najlepszych efektów. Dzisiaj nie opuszcza się takiego gabinetu z nadmiernie powiększonymi ustami, tylko z takimi, które powiększone są w sposób dający jak najbardziej naturalny wygląd.