Mimo, że rok 2013 dopiero się zaczął, a aura zimowa w pełni projektanci już teraz prześcigają się w pomysłach na sezon wiosna – jesień 2013. W tym roku beże i brązy wiodą swój prym i będą królowały na pokazach mody, oraz na polskich ulicach i salonach.

kurtki i płaszcze
Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz
Pomimo, że rok dwa tysiące trzynaście dopiero się rozpoczął, a zima w pełni designerzy już teraz prześcigają się w pomysłach w nadchodzącym sezonie jesienno – zimowym 2013. W tym roku beże i brązy wiodą swój prym i będą królowały na wybiegach mody, oraz na ulicach polskich miast. W trendach widać nawiązania do mody lat 30-tych i dwudziestych – dopasowane żakiety, ołówkowe sukienki, marynarki z łatami a także berety, sprawią, że poczujemy się jak w starodawnym filmie, a wszystko to za sprawą polskiej firmy odzieżowej Wittchen.

Skóra na pierwszym miejscu

W obecnym sezonie popularna stanie się skóra, o której przez ostatnich kilka lat nieco zapomniano. O skórzanej odzieży z pewnością możemy powiedzieć jak o czymś luksusowym i nietuzinkowym. Warto podkreślić, że, coraz większą popularność zyskuje polska firma wytwarzająca ubrania i galanterię skórzaną Wittchen. Każdy sklep Wittchen posiada ogromny wybór – począwszy od odzieży wierzchniej po asortyment taki jak przyborniki, portfele i rękawiczki.

Wittchen – historia marki

Marka Wittchen powstała w trzynaście lat temu dzięki Jędrzejowi Wittchenowi, który jako pierwszy sprowadził włoskie skóry do Polski. Od tego czasu Spółka wyprodukowała bardzo wiele różnorodnych linii a płaszcze Wittchen noszone są na polskich salonach. Odzież i galanterię Wittchen można nabyć nie tylko w salonach firmowych, ale także zamawiając w internecie. Materiały z których wykonane są produkty należą do najlepszych gatunkowo a sposób produkcji na światowym poziomie.

Nowe trendy na jesień tego roku możemy zauważyć w najnowszej linii tej firmy. Kurtki wittchen perfekcyjnie chronić nas będą przed niskimi temperaturami oraz jesienną pluchą i co najbardziej istotne – nie zniszczą się przez wiele kolejnych sezonów. W kolekcji tej dominują kolory szarości, brązów i czerwieni, kolorystyka ta wykorzystywana jest w projektowaniu dodatków.