Co roku na rynku odzieżowym pojawiają się kolejne wzory oraz kroje bluzek, spódniczek lub spodni, a my spośród nich mamy odnaleźć te, które najmocniej będą nam odpowiadały. Oczywiście znawcy mody pokazują nam co będzie przeważało w konkretnym sezonie, nie mniej musimy wspomnieć, że przy wyborze naszych rzeczy powinniśmy się wzorować wygodą i tym, aby zakrywały one nasze mankamenty i aby jednocześnie pokazywały nasze plusy. Nie mniej od czasu do czasu warto zaszaleć i warto wypróbować włożyć bluzkę, która w konkretnym okresie jest trendy.

W tym roku stawiamy na kolor

bluzka w grochy
Autor: Barbro Andersen
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli do tej pory uważałyśmy, że lubimy bardziej stonowane barwy oraz te neonowe, które już z daleka rzucają się w oczy nie są dla nas, to bez wątpienia w tym roku powinnyśmy wykonać odstępstwo od tradycji i zakupić przynajmniej jedną takową bluzkę. Może się okazać, że tak nam się spodoba to, jak nasza opalenizna odbija się od tych kolorów, w jak wspaniały sposób jest ona przez nie wyciągana, iż nagle zapragniemy mieć na lato tylko oraz wyłącznie modne bluzki damskie, właśnie w takich jaskrawych oraz niesamowicie wyraźnych barwach. Lato oraz czas wakacji, to najwspanialszy czas na przeprowadzanie kombinacji z ubiorem, więc z pewnością musimy z tej możliwości wykorzystywać, żeby najlepiej pokazać siebie i znaleźć to, w czym najlepiej będziemy się czuły.

Niektóre rzeczy nigdy nie wychodzą z mody

Są takie ubrania oraz jednocześnie takie rodzaje materiałów, które nigdy się nie nudzą i które nigdy nie przechodzą do śmietnika. Właśnie do nich z pewnością należą bluzki

Ubrania dla kobiet
Źródło: ladym.com.pl

z dzianiny- są one piękne, lecz jednocześnie lekki i wygodne. Co warte powiedzenia, to z pewnością fakt, iż nawet po latach ubierania i normalnego prania, nic złego się z nimi nie stanie. Trzeba się zastanowić, czy posiadamy taką bluzkę w własnej garderobie, a kiedy jej tam nie ma, to z pewnością należy jak najszybciej poprawić własny błąd i ją kupić.

Niektóre rzeczy są nieśmiertelne

Podczas uzupełniania swojej garderoby musimy powiedzieć, iż niektóre rzeczy są nieśmiertelne, a nawet tak jak w przypadku czarnych eleganckich spodni oraz białej eleganckiej bluzki, są wręcz obowiązkowe w każdej garderobie. Dodatkowo każda moda wraca po pewnym okresie, a co się z tym łączy, nawet jeżeli w przyszłym sezonie ta bluzka już nie będzie trendy, to może się okazać, iż za kilka lat znowu się taka stanie, a wtedy nasza córka będzie się radowała, że może wykorzystać zawartość maminej szafy.