Kompletowanie męskiej konfekcji biznesowej wcale nie musi być trudne. Warto postawić na elementy wyłącznie dobrej jakości i trzymać się kilku reguł.
Stylowy jak też klasyczny image możemy bez trudu uzupełnić eleganckimi dodatkami, zaś od czasu do czasu gajer zastąpić znakomicie skrojoną marynarką oraz ciemnymi dżinsami.

srebro
Autor: Sanitec KOŁO
W takiej garderobie na początek z pewnością powinny się znaleźć 2 garnitury, popielaty oraz granatowy. To bezdyskusyjna klasyka, jaka nie przemija. Jednak gajer gajerowi nierówny. Spraw, aby twój był wizytówką. Wybierz fason, który będzie nienagannie dopasowany do twojej figury. Garnitury te powinny być uszyte z wełny najlepszej jakości. Delikatny połysk tkaniny doda elegancji jak też spowoduje, że odzienie wyglądało będzie na droższe. Jeżeli chciałbyś ożywić troszeczkę image, uczyń to z pomocą dodatków przykładowo krawata w interesującym Kolorze czy też poszetki. Na pewno przydadzą ci się też skórzane paski do spodni.
Prócz gajerów warto zainwestować również w parę klasycznych koszul, w kolorze białym oraz błękitnym. Łącząc je z szarym bądź granatowym kolorem, nie można popełnić błędu. Ważna jest także najlepsza jakość i odpowiedni krój, który będzie odpowiedni do sylwetki. Dobrą alternatywą dla garnituru jest Elegancka marynarka w sportowym stylu. Styliści sugerują, aby na początek rozpocząć od klasycznego wzoru w odcieniu koloru niebieskiego.

Możesz również sobie pozwolić na jakiś wzór, na przykład delikatną kratkę. W żadnym razie nie powinna być to jednak marynarka od garnituru. Marynarka w sportowym stylu jest inaczej uszyta i zwykle jest troszeczkę krótsza garniturowej.