Jednym z najważniejszych elementów naszego ubioru są akcesoria. prawidłowo dobrana torebka czy kolczyki są odbiciem naszego stylu i zamiłowań. Nie bójmy się jednak eksperymentować. Bądźmy odważne i eksperymentujmy. Jednym z trendów mijającego lata są sandały damskie połączone z jedwabnymi skarpetkami lub podkolanówkami.

Warto sprawdzić to nieprzeciętne połączenie podczas cieplejszych jesiennych dni. próbujmy wybierać dodatki, które będą wielofunkcyjne, wtedy nie narazimy się na dodatkowe koszty.

Nasza garderoba

Mimo tego, że, iż jest coraz chłodniej ubierajmy się w sukienki oraz tuniki. Załóżmy grubsze rajtuzy z delikatnym lub rzucającym się w oczy wzorem. zestawmy z tym odpowiednie czółenka lub (zobacz http://www.wygodnie.com/) kozaczki na koturnie aby wysmuklały naszą figurę. Nie zapominajmy jednak o tym, że każda kobieta ma inny rodzaj figury.

Autor: Łukasz Szeląg

Naszym zadaniem jest dobranie stroju tak aby odpowiednio podkreślał nasze walory. Podstawowe rodzaje figury to: klepsydra, jabłko, gruszka czy cegła. Możemy zdefiniować nasz kształt na postawie udostępnionych materiałów prasowych lub książek. Możemy także wyszukać czegoś w sieci lub skorzystać z porady stylistki.

Trendy

Tej jesieni w naszych garderobach nie powinno zabraknąć ciuchów w odcieniu burgundowym oraz odcieni ziemi. Łączmy je z delikatnymi nakryciami głowy oraz odpowiednio dobranym makijażem. W naszych torebkach nie może zabraknąć czerwonej i cielistej pomadki oraz eyelinera. Dla odważniejszychkobiet topowym trendem mogą okazać się ćwieki oraz militarne wzory.

W obecnej chwili, w sklepach dostępnych jest dużo wyrobów wysadzanych ćwiekami: torebki, bluzki, kurtki a nawet spodnie. Kolejnym ważnym trendem są koronki a także kołnierzyki. Pójdźmy do galerii i wybierzmy coś dla siebie lub przeróbmy to co jest dostępne w naszej szafie.