Nie od dziś wiadomo, iż wyraźna opalenizna potrafi zauważalnie podkreślić urodę, szczególnie w sezonie letnim, gdy możemy odkryć nogi oraz ramiona. Zwiewna sukienka, ładna opalenizna oraz włosy ‘upięte wiatrem to bardzo dobry pomysł na letnią stylizację, jaka przyciągnie spojrzenia przechodniów i zyska aprobatę osób bliskich. To dokładnie w sezonie letnim mamy możliwość, aby za pomocą eleganckich kreacji podkreślić swą sylwetkę oraz oczywiście soczystą opaleniznę.

SPA
Autor: IQ MEDISPA
Źródło: IQ MEDISPA
Wakacyjny urlop jest najlepszym czasem na ‘odświeżenie szafy’ w celu skomponowania wielu modnych kreacji. Chcąc ożywić wakacyjną stylizację zdecydowanie należy zadbać o ładną opaleniznę, która bardzo uatrakcyjnia nasz wizerunek. Osoby, które systematycznie odwiedzają solarium zazwyczaj decydują się również na pakiety Day SPA, które także świetnie wpływają na kondycję skóry.

Wręczamy Ci dostęp za darmo do kolejnych wątków, jeżeli wpisy zawarte na tej witrynie szalenie Cię zaaferowały. Zatem nie ociągaj się!

Jak wiemy wiadomo, najlepsze solarium musi wyróżniać się nowymi lampami, zapewniającymi wysoką skuteczność, a w związku z tym decydując się na opalanie, należy zapytać obsługę o termin ostatniej wymiany łóżek. Więcej jest w tym miejscu: .

Dla osób, które kładą nacisk na równomierność opalenizny zalecane jest solarium stojące, zapewniające opaleniznę bez jakichkolwiek niedoskonałości. Solarium stojące cieszy się ogromną popularnością także poza sezonem wakacyjnym, ponieważ pomaga ono na długo zachować wakacyjną opaleniznę. Osoby, które pragną przez okrągły rok cieszyć się nienaganną kondycją skóry powinny systematycznie korzystać z pakietu Day SPA, gdyż stanowi on najsprawniejszą a także najefektywniejszą pomoc. Najlepsze solarium to nie tylko mocne lampy opalające, ale również bezpieczeństwo.

Solarium
Przed skorzystaniem z łóżka należy dowiedzieć się, czy spełnia ono wszystkie standardy, takie jak np. ochronne filtry, czy zdezynfekowana powierzchnia. Tak samo solarium tradycyjne, jak i stojące musi być czyszczone po każdej osobie.

Dla osób, które nie mają czasu na korzystanie z kąpieli słonecznych lub zwyczajnie nie przepadają za wakacjami na ciasnych plażach, idealnym sposobem na równomierną opaleniznę są wizyty w solarium, dzięki którym możemy uzyskać jednolitą opaleniznę – klik. Przed skorzystaniem z solarium należy przekonać się, czy lampy są dla nas zarówno skuteczne, jak też bezpieczne. Ładna opalenizna w połączeniu z wakacyjną kreacją może dodać nam niesamowitego uroku, za sprawą którego wyróżnimy się z tłumu.