Koszulki męskie to fundament każdej stylizacji. Ponadczasowe T-shirty możemy nosić pojedynczo, ale też zakładane pod koszulę na guziki, pulower, a nawet marynarkę. Znakomite zarówno do pracy, jak również na wypad ze znajomymi czy randkę. Na co dzień świetnie sprawdzą się gładkie koszulki z krótkim rękawem, najlepiej w nierzucających się w oczy barwach. Czarny, brązowy i granat będą znakomicie nadawały się do każdego zestawu.

Na mniej formalne okazje możemy wybrać koszulki z wesołym napisem. Z mody nie wyjdą printy z bajkowymi postaciami czy bohaterami z kreskówek. Można też kupić podkoszulki z zabawnymi sloganami, choć polecasię rozwagę przy wyborze takiego rodzaju. Wydające się nam niewinne slogany mogą dotknąć na przykład koleżankę z pracy czy przyjaciółkę. W tym sezonie na topie są też delikatne wzory oraz nieustannie od lat podłużne pasy.

Dla tych, którzy cenią subtelną elegancję i chcą połączyć koszulki (zobacz koszulki polo z własnym nadrukiem) męskie z marynarką , szczególnie warte rekomendacji są natomiast proste fasony polo. Jeżeli chodzi o buty, eksperci nie mają wątpliwości – w tym sezonie rynek zdominują huntery Te cenione na całym świecie kalosze produkowane są w Anglii już od 1853 roku. Świetnie pasują na październikowe deszcze i pierwsze chłodniejsze dni. Mężczyźni mogą wybrać modele z dłuższą cholewką lub krótkie, sięgające ledwie kostki. Huntery sprzedawane są też w różnych odcieniach – w czerni lub butelkowej, eleganckiej zieleni.

koszulki
Autor: Naomi
Źródło: http://www.flickr.com

Kalosze dostępne są w wielu internetowych sklepach i na serwisach licytatorskich. Ich koszt wynosi od ok. 450 zł do 550 zł, w zależności od wysokości cholewki. W szafie modnego mężczyzny w tym sezonie nie powinno zabraknąć uniwersalnych T-shirtów i praktycznych kaloszy. Koszulki męskie świetnie uzupełniają każdą stylizację, a z szerokiej oferty sprzedawców, każdy znajdzie coś dla siebie. Wygodne huntery natomiast będą niezastąpione podczas pierwszych deszczowych dni.