Zespolenie dwóch kolorów: czarnego ze złotym to absolutny hit w tym i zbliżającym się sezonie. Można powiedzieć, że nie bez wpływu na to pozostała barokowa kolekcja marki Dolce & Gabbana, która w iście królewski sposób połączyła ze sobą oba rodzaje kolorów.

Nie przerażajmy się jednak trochę smutnym wstępem. Średnia krajowa zdecydowanie dowodzi, iż w znacznej większości nie stać nas na luksusy w postaci zakupów u najlepszych projektantów. Nie ma się jednak co przejmować gdyż sklepy o cenach uśrednionych, jak np. sklep h&m, świetnie odzwierciedlają obecnie panujące trendy.

Czarno-złote sukienki w stylu barokowym to naprawdę doskonałe rozwiązanie na karnawał, sylwestra czy zwyczajną imprezę sobotnią. Są one bardzo eleganckie, a zdobienia często wykonane są z połyskujących cekinów. Sklepy posiadają w swej ofercie różne długości sukienek. Sukienki h&m często są dość krótkie, ich długość naprawdę rzadko sięga kolan. Tak więc jeżeli mamy chęć zaopatrzyć się w coś dłuższego będziemy zmuszeni szukać gdzieś indziej. W takim wypadku dobrym rozwiązaniem może być sklep, który zajmuje się wyłącznie sprzedażą sukien. Długie sukienki często wykonane są już ze znacznie lepszych materiałów i nadają się na wyjątkowe okazje. Ich wygląd bowiem jest bardziej balowy niż wygląd krótkich sukienek.

Jeżeli jednak nie mamy zamiaru kupować sukienki czy też nasze wyjście jest mniej uroczyste, a mimo tego chciałybyśmy nadać naszemu ubiorowi eleganckiego, barokowego charakteru, wykorzystując złączenie czarnego i złota, mamy możliwość zamiast tego kupić spodnie lub bluzkę. Bluzki h&m w połączeniu z odpowiednio dobraną spódnicą, doskonale nadają się na mniej formalne wyjście, a tym samym zapewnią naprawdę elegancki wygląd. Bluzka ma też taką zaletę, że o znacznie łatwiej jest ją dobrać do naszej figury, niż spodnie. Dodatkowo istnieje możliwość połączenie jej z dowolnie wybranym dołem. Ta sama bluzka w zależności od tego, jaki dół wybierzemy oraz jakimi dodatkami w postaci torebek czy butów uzupełnimy całość, może spełniać w naszej szafie różne role. Jak wszystkim wiadomo, nie ma lepszego usprawiedliwienia zakupu kolejnej rzeczy, jak fakt, iż będziemy w stanie ją wykorzystać na masę innych sposobów.

Źródło: