Ile razy mamy ochotę na całkowity spokój, oczyszczenie ciała i duszy. Sugerują nam to przeróżne salony SPA w różnych zakątkach Polski i Europy. Niestety, zwykle koszt takich zabiegów przekracza limit budżetu, jaki możemy przekazać na tego typu uciechy. Toteż, co uczynić?

sól do kąpieli
Autor: Tyrone Adams
Źródło: http://www.flickr.com
Salony SPA są bez wahania bardziej sławne wśród kobiet aniżeli mężczyzn. To dama uwielbia moczyć się w różnego typu maskach, kremach oraz mlekach z miodem – . Ciało kobiety jest delikatne i subtelne, dlatego potrzebuje wzmożonej pielęgnacji. Przypuszczalnie każdy kosmetykami (polecamy link tu…) lubi dotykać ciała, które jest delikatne jak płatek kwiatu.

zapachowe sole do kąpieli
Autor: MBC Foods
Źródło: http://www.flickr.com

Większość płci pięknej, nawet jeżeli nie pieniędzy nie mają zbyt dużo, lubią od czasu do czasu przekazać, nawet nieco większą kwotę na chwilę rozkoszy. Pobyt w profesjonalnych salonach SPA zabiegi spa bydgoszcz często zależna jest od nadzwyczajnych czynników, które mamy możliwość odszukać na portalach z ekstra okazjami. Cena zabiegów nie rzadko jest o połowę mniejsza, a pensjonaty przyciągają swym rozbłyskiem. Takie dwudniowe wycieczki mamy szansę na dodatek zużytkować na oglądanie miasteczka, w którym mieści się salon SPA bądź po prostu wypoczynek oraz delektowanie się przyrodą, gdyż nie rzadko mieszczą się one w górach.

Jednym z bardziej popularnych sposobów ulepszania piękna są kąpiele solankowe. Nie dość, iż jest szansa skorzystania z masaży wodnych i doznania głębokiego odpoczynku ze względu na ogół właściwości wody, to uzupełniającym elementem są tutaj wody chlorkowo-sodowe. Lecznicze działanie tych wód obniża pobudliwość nerwów czuciowych i ruchowych, zwiększa ukrwienie skóry, normalizuje ciśnienie, ulepsza sprawność serca, wzrasta przewietrzenie płuc, pobudza przemianę materii oraz wzmacnia odporność. Jak widać, zastosowanie jest różnokierunkowe. Aż żal nie skorzystać!

Dla osób, które niekoniecznie współuczestniczą w takich aktywnościach, z różnorodnych powodów, występuje inna opcja. Jest nią sól do kąpieli (), która również gwarantuje odpoczynek i wspiera regenerację sił. Na dodatek pomaga w leczeniu skóry. Możemy zużytkować ją w domu, w swojej wannie, a cena jest znacznie bardziej przystępna niż pobyty w salonach. Występują także różne typy, które znajdują zastosowanie w różnych przypadkach.