Każda osoba pragnie dobrze wyglądać, pomimo tego, iż niekiedy spoglądając na to, co się wydarza na ulicach miast, można odnieść wrażenie, że tak nie jest. Niektórzy mają za mało silnej woli, by się ciągle starać, inne z kolei mają za bardzo oryginalne wizje, które niestety nie zawsze się sprawdzają.

Jednak sam fakt, że ktoś się stara już jest dobrym startem sukcesu.
Bądź modna tej jesieni
Autor: Pandzior.pl
Źródło: Pandzior.pl
Z oryginalnymi ideami bywa różnie. Czasem da się naprawdę przesadzić w tej oryginalności oraz sprawić, iż nasz ubiór stanie się zwyczajnie dziwaczny. Może i korki Adidas będą same w sobie fajne oraz komfortowe, jednakże dosyć ryzykowną ideą byłoby używać ich gdzieś indziej niż na stadionie piłkarskim. To z tego powodu właśnie pewnych granic nie należy przekraczać oraz nie sugerować się tym, że jeśli któreś zestawienie jest całkowicie nieoczywiste, to z pewnością będzie interesujące. Z pewnością zaskoczymy wiele ludzi, jednakże niekoniecznie pozytywnie.

Już ogromną zmianą jak na nasze czasy jest ubieranie sportowych butów do innych kreacji. Bywa, iż kontrast jest zbyt widoczny i oczywisty, w szczególności gdy włożymy buty Reebok damskie w zupełnie jaskrawych barwach na przykład do sukienki. Nikogo już nie dziwi takie połączenie. Jest czymś już kompletnie zwyczajnym, a nawet bardzo lubianym. Pewnie na początku również budziło różnorakie odczucia, jednak z czasem się przyjęło.
Jeśli chodzi o obuwie sportowe, to niektóre wpisały się na zawsze w kanony mody. Buty Adidas Superstar 2 są tego idealnym przykładem.

Ich wzór wykreowano bardzo dawno, a wciąż możemy zobaczyć go na ulicach. Ten styl nie jest aż tak bardzo sportowy, jak spora część dzisiejszych sportowych butów, i być może dlatego właśnie pasuje do wielu kreacji.