Wiele młodych ludzi lubi w swoim bieżącym życiu podążać za modą. Dzięki temu posiadają gwarancję, iż staną się poprzez swe otoczenie odbierani w niezwykle pozytywnym świetle.

W końcu od długiego czasu funkcjonuje powiedzenie, jakie mówi, że jak Ciebie obserwują, tak Ciebie piszą.
Przeto także nie starcza takowym osobom samo dbanie o schludność osobistą. Kupują specjalistyczne katalogi, w jakich pokazywane są zdjęcia z pokazów trendów najbardziej słynnych projektantów mody. Na takich zdjęciach widoczni są modele, jacy pokazują między innymi tak zwane koszule – pełna treść – slim fit. Są to tzw. koszule taliowane, zatem niezwykle ściśle przyległe do ciała. W ten wariant widoczna jest postura noszącej taką koszule slim fit persony. Jest to także w pewnej mierze doskonały przykład, dla którego w takim ubraniu jak koszule slim fit najlepiej prezentują się osoby młode i wysportowane. A z których materiałów tworzone są koszule slim fit? To naturalnie zależy od producenta, wszakże na ogół koszule slim fit wytwarzane bywają albo ze stu procentowej bawełny lub z niewielką tylko domieszką jakiegokolwiek innego materiału.
[IMG=1401/52c52c4198440___bluzka Ladym.jpg|L|W=194|ALT=bielizna erotyczna|TITLE=Bluzka
Jeżeli zastanawiasz się, czy koszule slim fit mogłyby zostać kupowane jako prezent dla swojego wybranka, to wiedz, iż oczywiście tak.

Takie koszule slim fit mogą być w mniejszym stopniu lub w większym stopniu taliowane, a co za tym idzie koszule slim fit mogą być wykorzystywane codziennie albo jako koszule bankietowe na potrzeby wyjścia na jakaś imprezę. Przeto także jeśli nadchodzą urodziny Twojego męża, nie zastanawiaj się dłużej tylko kup jemu koszule slim fit.