Ładny wizerunek jest najważniejszym czynnikiem, który nakłania sporo pań do zastosowania zabiegów mających zredukować dodatkowe owłosienie z ciała. Powodem owych problemów najczęściej bywa nadwyżka męskich hormonów.

Depilacja bikini warszawa wlicza się do wspomnianych zabiegów. Polega na stałym usunięciu włosów. Laser, który jest stosowany wnika w mieszek włosowy, dzięki czemu cebulka nie wzrasta i niweluje wzrost zbędnego owłosienia. Żeby zabieg był skuteczny, powiela się go kilkukrotnie, gdyż niektóre okolice potrzebują kilku „ataków laserem”. Sam zabieg jest bezpieczny, jednak powinien być przygotowany przez specjalistę z właściwym urządzeniem. Ważną kwestią jest, aby przed depilacją nie opalać się, a po depilacji nie eksponować skóry na promienie słoneczne czy solarium przez miesiąc. Kluczową uwagą jest fakt, że osoby chodzące regularnie na solarium nie powinny stosować takiej depilacji. Sporo pań obawia się prezentowanej depilacji z przyczyny bólu. Jest to kwestia bardzo indywidualna.
Autor: DER-MED

Pewne osoby twierdzą, iż jest zupełnie bezbolesna, zaś inne bardzo źle reagują na depilację. Każdy ma różny limit bólowy i inne unerwienie skóry, dlatego nie należy zrażać się tymi informacjami. Niektóre klientki uskarżają się na zarumienienia lub przebarwienia na skórze po stosowaniu depilacji laserowej. Zatem wymienione efekty są czymś normalnym i po kliku tygodniach – w przypadku niezwykle wrażliwej skóry – mijają. Trzeba pamiętać, iż jest to zabieg z zastosowaniem lasera. Jednak nie należy lękać się potencjalnych następstw ubocznych. Do tej pory omawiany zabieg jest najtrwalszą metodą w batalii z niepotrzebnym owłosieniem, a rezultaty, które się osiąga motywują coraz więcej kobiet. Czytaj także .

W świecie kosmetyków w tej chwili robi furorę light sheer Warszawa. To nowoczesny laser, który niszczy zbędne owłosienie i co najważniejsze – bez bólu. Jego technologia nie powoduje też odbarwień na skórze i jest zupełnie bezpieczna. Laser jest opatentowany i stosowany na całym świecie, dlatego bez kłopotu można go stosować w miejscach takich jak twarz. Jego działanie polega na trwałym zaburzeniu włosa zatem nie ma zdolności odrośnięcia i regeneracji. To przełom w zakresie kosmetologii i ogromna pomoc dla pań, które posiadają problemy ze zbędnym owłosieniem.
Autor