Zwykło się mówić, że kobieca torebka nie posiada dna. Telefon, tusz do rzęs czy najnowsza książka ulubionego autora – to jedynie nieliczne przykłady. Jednak żeby dobrze pełniła swe zadanie, musi być wykonana z dobrego gatunkowo, wytrzymałego materiału i posiadać mocne szwy. To, z czego wykonana jest torebka, ma nie tylko estetyczne, lecz praktyczne znaczenie i przede wszystkim ma wpływ na jej charakter. Dlatego właśnie panie tak bardzo pokochały torebki skórzane.

Czerwona torebka
Autor: Prayitno / Thank you for (4 millions +) views
Źródło: http://www.flickr.com
Skórzana torebka to podstawa w szafie kobiet interesujących się modą. Ponadczasowa, funkcjonalna, czego chcieć więcej? Torebki ze skóry naturalnej sprawdzą się w każdych okolicznościach – zależnie od fasonu.Nie ma co zastanawiać się czy warto posiadać je w swej garderobie, albowiem będą nam służyć latami. Pamiętajmy, że korzystne ceny oferują hurtownia torebek. Tutaj więcej: modne portfele.

Czarna listonoszka, to nie jedynie przydatny, ale też modny dodatek dopełniający stylizację. Można ją nosić dla kontrastu z dziewczęcymi sukienkami, a nawet koronkami. Jej nieco poważny charakter przełamią jasne, pastelowe kolory. Jeśli zależy nam na uzyskaniu bardziej rockowej stylizacji, wystarczy zestawić torebkę z dopasowanymi dżinsami, dowolnym T-shirtem z nadrukiem i ciężkimi butami. Przestała działać już zasada Jackie Kennedy (dodatki w tym samym kolorze), dzięki czemu strój jest o wiele ciekawszy.Do niedawna uważano, że takie modele torebek pasują tylko kobietom młodym, panie dojrzałe były skazane wyłącznie na klasyczne modele – do ręki. To już przeszłość, ponieważ obecnie styliści zdecydowanie odrzucają wszelkie modowe konwenanse. Najnowsze wpisy: zobacz.

Torebka klasyczna, w kształcie trapezu lub prostokąta to idealny dodatek do pracy i na wieczorną kolację, możemy ją nosić nawet na zakupach. Najlepiej komponuje się z klasycznymi ubraniami. Najbardziej ponadczasowa i zawsze na czasie, będzie torebka w kolorze czarnym.

Nieważne, jaką torebkę wybierzemy, możemy być pewne, iż „zadamy szyku”, gdyż torebki ze skóry naturalnej od dawna stanowiły klasyczny element garderoby i nic nie zapowiada, by któregoś dnia utraciły ten status.