Chłopczyca, kobietka, rockmenka, hipiska, kobieta zwiewna i delikatna. Każda z nas jest jakaś i każda preferuje określony sposób ubierania się. Kolorowe spódnice, adidasy czapeczki,szyfon, glany, kurtki nabite ćwiekami, to wszystko na co dzień w wyraźny sposób nas określa i stawowi niejako naszą wizytówkę. Ubieramy się tak jak czujemy się dobrze. Lubimy czuć się wygodnie w noszonych ciuchach. Często też ubranie odzwierciedla nasz charakter.

A zapach. Jaki jest dla nas tym właściwym? Który dopasowuje się do naszego stylu, a co za tym idzie do nas . Mamy dla Was kilka propozycji, dość różnych tak, aby każda z pań wymyśliła z nich coś dla siebie.

Perfumy Armani to esencja łagodności. Jego Acqua di Gio to połączenie mięty, limonki. Wszystko to tworzy jedyne w swoim rodzaju harmonijne połączenie, które przypomina śródziemnomorskie plaże, wzburzone morze i duszny klimat. Nuty zapachowe tych perfum przypadną do gustu każdej kobiecie, która odnajduje się w zwiewnych tunikach, a jej włosy to pokręcone stylowo loki. perfumy angel – to marka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Słynny projektant początkowo zadziwiał strojem, do dziś zaś raduje nasze zmysły również i zapachem. Zapach bardzo uniwersalny, nie rzucający się… w nos. Równocześnie szatańsko kobiecy! Przeznaczony dla chłopczycy, która dla równowagi, chce podkreślić swój styl lub też oczekuje na przebudzenie niczym z zimowego snu. A może dzięki niemu zmieni się z brzydkiego kaczątka w Kopciuszka?

Gdy słyszę perfumy cartier roadster pierwsze o czym pomyślę to piękny zapach. I niech nie zwiedzie was jego iście romantyczny flakonik, ten zapach jest więcej nawet niż określony: stanowczy, idealnydla takich samych kobiet. Przypomina orient: barwny nieoswojony, pełen tajemnic. Takie też są kobiety lubiące ćwieki, ciężkie buciory i dlatego kobieta, i perfumy te pasują do siebie jak ulał. Anielska gwiazda Angel oszołomi swoim zapachem każdą z nas.

Perfumy Dolce Gabbana to przede wszystkim Femme. Inspirowane były gwiazdami światowego kina i swoją nutą kojarzą się z szykiem i wykwintnością. Zapach jest uwodzicielski. Sposobów jest wiele, ale nasze zmysły zawsze odnajdą ukojenie jakiejś nucie. Dlatego zaraz idźcie do perfumerii po swój idealny zapach.