W jaki sposób zmierzyć się i na co zwracać uwagę, podczas gdy kupujesz biustonosz? Prawidłowo dopasowany biustonosz – a więc taki we właściwym rozmiarze – ma duże znaczenie dla zdrowia i piękna biustu. Na każdy biust znajdzie się nienaganny stanik. Produkuje się je w rozmiarach miseczki od A do KK jak też w obwodzie 60-110 centymetrów.

Biustonosz
Autor: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com
Odpowiedni krój biustonosza to podstawa garderoby damskiej. Może wydawać się, że skoro nie widać go pod odzieniem, to nie jest tak istotny. A to pomyłka! Żadna, nawet najmodniejsza sukienka nie będzie znakomicie wyglądać, kiedy pod nią będzie nieodpowiedni biustonosz – szczegółowe informacje -, na przykład o nazbyt małej misce, tworzącej na piersiach „bułeczki”, czy zbytnio luźny w obwodzie i przez to źle podtrzymujący. Warto zadać sobie trochę trudu by poszukać takiego stanika, który będzie leżał świetnie.

Noszenie nieźle dobranego stanika to najlepsza rzecz, którą kobieta może uczynić dla swoich piersi. Niestety, aż 75 procent Polek zakłada źle dopasowane staniki. Ogromnie często jest to przyczyną bólów kręgosłupa, pleców, ramion. Właściwy stanik gwarantuje komfort, koryguje wygląd jak też ochrania piersi. Przez umieszczenie piersi na właściwym miejscu kształtuje postawę, powoduje, że pojawia się talia, zaś figura nabiera właściwych proporcji. Wpływa też na to, w jaki sposób układają się ciuchy

Są proste metody, które sprawią, iż obfity biust będzie wydawać się mniejszy, a mały w wyższym stopniu dostrzegalny. Starczy właściwy strój jak też dodatki. Jeżeli chodzi o biustonosze duże rozmiary – , dostaniemy je tak w necie jak również w sklepach stacjonarnych. Obfity biust optycznie zminimalizujesz, nosząc wycięcia w kształcie litery V oraz rękawy 3/4. Doskonały jest też golf.

Wybieraj żakiety i koszule z pionowymi paseczkami. Zrezygnuj z falban i kieszeni na biuście. Wzorki na strojach powinny być przeciętnej wielkości. W charakterze ozdób wybieraj długie klipsy jak też naszyjniki. Korale możesz pod spodem biustu związywać na supeł. Korzystnie będzie także narzucić na ramiona szalik po czym spiąć go poniżej biustu.

Mały biust zyska optycznie, kiedy dekolt będzie okrągły oraz dosyć śmiały. Zwiększy go koronka lub falbanka. Pożądane będą szerokie poziome paski. Stroń od monochromatycznych, przylegających do ciała koszul, na jakich nic się nie dzieje. Pod suknię bez ramiączek albo mocno wyciętą noś biustonosz silikonowy – .