Nieomal każda pani ma w domu spory wybór różnej biżuterii. Jak wiadomo dodając biżuterię można zmienić charakter każdej garderoby, wobec tego w domu zawsze warto posiadać jej większy asortyment.

Teraz w modzie jest przede wszystkim klejnoty na rękę.
image
Wybór biżuterii jest zależny od stylu, który preferujemy. Kiedy przyzwoicie czujemy się w klimacie etno, możemy sobie pozwolić na kaskadę bransoletek w przeróżne wzory, jednak to sugestia dla posiadaczek długich rąk. Jeśli zaś preferujemy klasykę, do wieczorowej sukni jedna srebrna bransoletka – oferta bransoletek infinite – na każdej ręce będzie wyglądać szykownie. Może być jedna bransoletka, jednak wówczas musi być widoczna. Istnieje również trend noszenia bransoletki przy zegarku w ten sposób, by tworzyła z nim idealną kompozycję. W dzisiejszej modzie możliwe jest zakładanie na każdej ręce innej bransoletki. Łańcuszki to biżuteria bardzo chętnie kupowana nie tylko przez niewiasty. Są zakładane na szyję, rękach, nogach.
Makaron nitki ze szpinakiem
Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Kożuchy i futrzaki
Autor: Axami
Źródło: Axami

Biżuteria – zobacz perłowe kolczyki – ma przede wszystkim podkreślać piękno a nie przytłaczać, bądź wyglądać nieestetycznie. dodatki jakie nosimy mają sporządzać ogólną zgodność wyglądu i uwypuklać to, co w nas najwspanialsze, jednocześnie umiejętnie odciągając uwagę od niedoskonałych części sylwetki. Zakładanie pojedynczych kolczyków z brylantami przestało być modne. Zdecydowanie porządniej wygląda biżuteria srebrna kolczyki dwa w tym samym uchu.

Zdobienie ciała od wieków intrygowało ludzi. Każdy kto chce modnie wyglądać musi pamiętać, że modny wygląd gwarantuje piękna biżuteria, jednak jak we wszystkim, w noszeniu jej także trzeba zachować umiar.
,