Panie słyną z tego, że są w stanie cierpieć, jeśli w zamian staną się urodziwe. Bolesne zabiegi, balsamy z odchodami – to nic niezwykłego. Depilacja brwi i całego ciała woskiem to dla pań typowy zabieg kosmetyczny. W dodatku – dzisiaj poddajemy się ciągle nowszym zabiegom i to laser ipl prowadzi do tego, że nie jesteśmy włochate.
Depilacja laserowa nóg
Autor: Elite
Źródło: Elite

Mężczyzna czuje lęk przed tym tak samo, jak frezarki do pedicure – tym bardziej, że nazwa przywołuje skojarzenie z urządzeniem w hucie szkła. Niżej kilka zaskakujących zabiegów służących urodzie.

Odchudzające siankoW pewnym włoskim SPA można sprawdzić niezwykła metodę walki z pomarańczową skórką. Delikwentka opatulona jest dokładnie w wilgotną słomę i w takim stroju wsadzana do wanny z wodą o temperaturze 80 stopni. To sposób na to, żeby się porządnie wygrzać, co sprawi, że tkanka tłuszczowa ruszy do spalania.

Wąż masażystaZnany powszechnie jest masaż z gorącymi kamieniami, ale istnieją też bardziej wyrafinowane metody odpoczynku. W Izraelu, za jakieś 100 dolarów, zajmą się klientem… węże. Kilka gadów najróżniejszych gatunków graduje leczniczo po spiętych plecach pacjenta. Każdy inaczej masuje i oddziaływa na różne partie mięśni.

Nakarm rybkiPo co fotel do pedicure skoro każdy może nakarmić stopami rybki. Krążą pogłoski, że to nie są piranie, z całą pewnością skutecznie obgryzają naskórek, oddając właścicielowi całą i gładką stopę. To w każdym razie nie najnowsza metoda pedicure, ale wydaje się ciągle nie do kończa typowa.

Maseczka po bykuZupełnie nie w tajemniczym zakątku, ale w sercu Londynu, jako specjalna odżywka na głowie może pojawić się bycza sperma. W tym wypadku zdecydowanie lepiej nie wiedzieć, dlaczego włosy są zdrowe i miłe w dotyku.

.Odmładzające wężeLudzie pracujący na fermach węży w Ameryce Południowej, wyróżniają się wyjątkowo ładnymi dłońmi. Powodem nie jest cotygodniowa zabieg u kosmetyczki, nieznana jest im również lampa do manicure. Na urodę ich rączek tak skutecznie wpływają odchody węża. Ta sprawa nie pachnie kusząco, więc dobrze trzymać się ulubionego kremu do rąk.