Przez długie lata w społeczeństwie zapanowało dziwne przeświadczenie, że sposobami ubierania się powinny zajmować się jedynie kobiety. Każdego mężczyznę, który interesował się tym zajmującym tematem, od razu obrzucano wieloma obraźliwymi wyzwiskami. Wielu ludzi uważało, że prawdziwy samiec nie musi zwracać dużej wagi do własnego sposobu ubierania się, a jeżeli to czyni, jest zwyczajnie zniewieściały, a jeszcze do niedawna była to straszna obelga.

Na szczęście, świat poszedł do przodu i panowie w takim samym stopniu stopniu udzielają się w największych epizodów świata mody. Dużo z nich z wielką pasją redaguje swoje blogi, na jakich to przedstawia oryginalne stylizacje. Te najciekawsze posiadają rzesze wielbicieli, wśród których są również kobiety, jakie szukają odpowiednich wskazówek, aby odświeżyć styl swoich mężczyzn.

Obserwujemy powrót do tradycyjnych garniturów, jakie są odpowiednio i profesjonalnie modyfikowane, w zależności od sytuacji. Wystarczą dobrze dobrane dodatki, by z kostiumu, w którym mężczyźni prezentują się jak wujek Staszek z wesela, wykreować najmodniejszą stylizację, jaka jednocześnie jest szalenie męska. Nie mniej jednak, naszym mężom nie wystarcza tej kszty wyobraźni, która potrafi sprawić cuda. Powinniśmy zmienić klasyczne brązowe spodnie męskie (szczegóły: ) na jakiś inny, znamionowy kolor, aby cały strój zyskał nowego, fantastycznego charakteru.

Inny temat to skarpetki dla panów. Jeśli na co dzień nie bawimy się w ubraniu cyrkowca lub nasz styl nie jest artystycznym misz-maszem, to ta cześć garderoby, drodzy panowie, musi być dobrana do koloru spodni.

Dobrze jest zatem porzucić niesmaczne pomysły zakładania białych skarpet do garniturów i czarnych lakierek. Bezwarunkowo zakazane jest również łączenie skarpetek i sandałów. Modny mężczyzna to też właściwe dodatki, które dopełniają cały strój i nadają mu odpowiedniego charakteru. Staromodny kapelusik, czy elegancki zegarek po dziadku nie tylko zwracają uwagę, ale też dużo mówią o charakterze mężczyzny. Również stylowy skórzany portfel jest właściwą wizytówką. A jego zawartość to już całkiem inna kwestia.