Sporo pań uskarża się, że polscy faceci kiepsko się ubierają, najzupełniej nie mają gustu. Przede wszystkim: tak mocno stereotypowe podejście do Polaków nie ma sensu. Co jak co, ale skoro pragniemy, aby istotnie na polskich ulicach było więcej zadbanych mężczyzn, trzeba czytać takowe artykuły, a później do tego sensownie wyciągnąć z nich wnioski.

Czyli do meritum: co w sumie można poradzić mężczyźnie, który zauważył, że niedaleko mu do stereotypowego Polaka, który niby tak czy siak nie istnieje, ale wiadoma sprawa
Chłopak na łące
Autor: Susan Solinski
Źródło: http://www.flickr.com

o co dokładnie chodzi. Nie jest zbyt łatwo odmienić własne nawyki, jednak należy no przynajmniej próbować. Byłoby dobrze gdybyśmy spróbowali, jesteśmy mężczyznami (polecamy serwis internetowy)!

Para młoda
Autor: John Hope
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli mowa o garniturach – w dalszym ciągu to właśnie garnitury z Włoch są niesamowite pod dosłownie każdym względem. Wiadoma kwestia: są dosyć drogie, lecz wykosztowanie się jest w stanie sprawić, iż najzwyczajniej w świecie będziemy świetnie się prezentowali. W szczególności elegancki garnitur garnitury wroclaw jest wskazany dla mężczyzn, którzy prowadzą wszelkiego rodzaju biznesy. Chociaż wiadoma sprawa, że i do klubu nocnego można iść w luźniejszym garniaku. Pamiętajmy, iż na garniturze nie powinniśmy przesadnie oszczędzać, bo rzeczywistość jest taka, że ogólnie im droższy garniak, tym porządniejszy pod względem jakościowym. No tak właśnie bywa: a zresztą to pewnie dla żadnego z facetów nie jest wielkie odkrycie, tak już jakoś jest.

Zapamiętajmy, iż dobry ubiór (więcej tu: elegancki pan) to na pewno coś co umieją docenić kobiety: zatem singiel, który poszukuje godnej dziewczyny zwiększa własne szanse na osiągnięcie sukcesu. Twierdzenie, że to nie szata zdobi człowieka jest przynajmniej w naszej kulturze nie na miejscu. Kiedy w zasadzie nie jesteśmy za bardzo obeznani w temacie odzieży, pewnie będziemy co pewien czas miewali bardzo duże wątpliwości. Zatem przykładowo będziemy zastanawiali się nad tym czy w istocie czarna koszula pasuje do wybranych spodni. Pytajmy, miewajmy jakieś wątpliwości, ponieważ to bardzo zmniejsza jakiekolwiek ryzyko wpadek związanych z ubieraniem się.