Firma Breurer jest niemiecką firmą, która sprzedaje swoje produkty także w Polsce. Firma specjalizuje się w produkcji dobrej klasy przyrządów medycznych, które mają zadanie poprawę kondycji fizycznej – wspomagania oraz polepszania zdrowia. Osoby szukające towarów, które łączą w sobie stylowy wygląd i funkcjonalność powinni zwrócić szczególną uwagę na towary tego przedsiębiorstwa.

Beurer
Autor: Tolbxela
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z wielu produktów przedsiębiorstwa Beurer, który ostatnimi czasy uzyskał ogromne rekomendacje wśród nabywców jest Beurer MG 150. Za tym pojęciem kryje się ratunek dla dużej ilości osób uskarżających się na zbyt duże napięcie, pragnących odprężającego oraz uwalniającego od bólu masażu. Produkt to urządzenie masujące do pleców oraz karku. Obsługa sprzętu okazuje się być bardzo przyjemna – istnieje możliwośc dopasowywania mocy masażu używając kilku przycisków. Jego niewielkie gabaryty sprawiają, że zajmuje niewiele miejsca – możemy zabrać go w dowolne miejsce ,a co za tym idzie wszędzie czerpać satysfakcję związaną z relaksującym masażem.

Masażer do stóp Beurer FB 50 (więcej o produktach Beurer tu: masażer do stóp FB 50) jest urządzeniem ułatwiającym zmniejszenie bólu mięśni poprzez masaż wibracyjny i bąbelkowy nóg. Wyposażony jest możliwość regulacji czasu. Dodatkowo prócz dostarczenia relaksu masażer pozwala na pozostawienie stóp w dobrej formie – w komplecie znajduje się bowiem element do niszczenia do pozbycia się zbędnego naskórka. Oprócz tego istnieje możliwość stosowania olejków nawilżających do stóp.

Każdy człowiek troszczący się o kondycję oraz zdrowie potrzebuje na co dzień sprawdzać swoją wagę. Odpowiednie BMI to duże prawdopodobieństwo na utrzymanie szczupłej postury i wspaniałego samopoczucia. Dla tych klientów marka Breurer ulokowała w swojej ofercie także wagi łazienkowe. Wyjątkowo wzięty produkt to BEURER GS 21 Madagascar (na tej stronie więcej). Waga wyposażona jest w maksymalne obciążenie 180 kilogramów.

Po czynności zważenia kończy pracę automatycznie, co wpływa na długotrwałość baterii. Dla klientów pragnących wnieść większą ilość radosnych kolorów do wnętrza powstała kolejna waga, troszeczkę bardziej ekspresyjna model BEURER GS 27 Paski. Waga ta wytrzymuje obciążenie do 150 kilogramów, przy czym dokładność pomiaru waha się w niewielkiej granicy 100 gram.