Kosmetyki Vichy obecne są na naszym rynku od wielu lat i od początku zaczęły się cieszyć dużą popularnością. Vichy nie ustaje w proponowaniu odbiorcom coraz to nowszych kosmetyków, dopasowanych do ich oczekiwań i korzystających z ostatnich osiągnięć naukowych.

Kosmetologia nowoczesna proponuje kompleksowe podnoszenie jakości życia
Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Można wśród nich wymienić choćby Vichy Dercos Mineral Soft szampon 200 ml. To doskonały szampon przeciwłupieżowy do regularnego użytkowania. Pierwsze rezultaty jego stosowania zauważyć można już od początków stosowania, zaś problem z łupieżem zniknie zaledwie w dwa tygodnie od zaczęcia kuracji.

Doskonałym kosmetykiem jest także Vichy Dermablend podkład korygujący nr 25 nude 30 ml. To fluid dedykowany do wszystkich rodzajów skóry, w tym także do skóry mającej problemy, jak przykładowo zaczerwienienia, duże cienie czy przebarwienia. Podkład świetnie kryje wszelkie tego typu niedoskonałości i nie będzie uczulał nawet najbardziej delikatnej cery. Przed zastosowaniem kosmetyku należy zaaplikować swojej skórze porządny krem na dzień. Tutaj można polecić Vichy Idealia Krem do twarzy skóra normalna mieszana 50 ml. Krem przeznaczony jest dla kobiet po trzydziestce. Ma delikatną konsystencję, bardzo dobrze się wchłania i nie zostawia świecącego filmu na twarzy. Zadaniem jego jest wygładzać i wyrównywać kolor skóry. Cera zaczyna się robić promienna i wypoczęta, znikają przebarwienia, pory stają się mniej dostrzegalne.

Analogicznej, nieco tylko starszej grupie wiekowej, jest dedykowany . To preparat zaprojektowany dla skóry pań przed czterdziestką, które skutecznie chcą walczyć z pojawiającymi się pierwszymi niewielkimi zmarszczkami. Krem je doskonale wypełnia i natychmiastowo wygładza skórę, która staje się bardziej napięta i wygląda młodziej. Aby zagwarantować skórze kompletną pielęgnację, można wyposażyć się również w Purete Thermale Preparat do demakijażu 3w1 100 ml. Ten oczyszczający tonik dokładnie usuwa makijaż nie wysuszając przy tym skóry twarzy. Doskonale nadawać się będzie również do demakijażu oczu, jest bowiem delikatny. Zastosowanie miceralnych cząstek umożliwia szybkie i skuteczne usuwanie makijażu bez konieczności silnego i długotrwałego ścierania.