Piękne i zdrowe zęby, to bardzo ważny komponent naszego wizerunku. Doskonały uśmiech oczywiście dodaje powabu i polepsza samopoczucie, ułatwiając zdobycie sympatii i przychylności rozmówcy. Jeżeli jednak mamy kłopot z pięknym uśmiechem, z pomocą pojawia się implantologia. Jest to obecnie najbardziej polecana metoda uzupełnienia brakujących zębów.

Czym właściwie jest implantologia?

Wybielanie zębów - zębów - Jest to nowatorska stomatologii, która daje nowe opcje pacjentom, którzy z przeróżnych powodów utracili jeden albo większą ilość zębów. [TAG=Implanty

są propozycją najbardziej zbliżoną do natury. Pozwalają nam zachować uzębienie i nie ma potrzeby szlifowania zdrowych zębów. Implanty – (zdecydowanie warto wejść tutaj) nie podlegają procesowi próchnicy i psucia jak ma to miejsce w przypadku naturalnych zębów.

Kiedy założenie implantów jest niezbędne?


Wyświetl większą mapę

Dzięki zastosowaniu implantów nie jest już wymagane szlifowanie zębów, aby zapewnić trwałe uzupełnienie protetyczne. Implanty są też możliwością dla pacjentów, którzy maja problem z pełnym uzębieniem. Często, implanty są jedynym skutecznym wyjściem dającym pacjentom nową jakość życia. W trakcie konsultacji stomatologicznej postawiona zostanie szczegółowa diagnoza, a doktor wyznaczy plan leczenia. Jeśli chodzi o implanty Wrocław posiada sporo gabinetów, w których zbadamy nasze uzębienie i wybrać prawidłowe leczenie.

Wykonanie

implanty łomża (wizytówka:: www.lomza.centrumdemed.pl/demed/implanty-zebow/) są bardzo często zrobione z niezwykle czystego tytanu, który musi mieć pewne właściwości fizyczne i jakość, tak, by był to metal całkowicie obojętny dla naszych tkanek i który zrasta się mocno z kością. Korony, które są odpowiedzialne za wygląd implantu, są zazwyczaj porcelanowe, chociaż zdarzają się również pełnoceramiczne, jednak ich wadą jest wyższa cena.

Zabieg

Zabieg opiera się na chirurgicznym wszczepieniu w kości szczęki specjalnej śruby, czyli implantu, na którym po zagojeniu można budować korony. Wokół implantu wytwarzają się nowe komórki kości, więc zostaje on włączony do struktur kostnych. Najlepiej, by zabieg przeprowadził doświadczony stomatolog Wrocław jest dużym miastem, więc nie powinniśmy mieć problemu z wyborem idealnego lekarza.