Białe i mocne zęby, to bardzo ważny element prezencji. Idealny uśmiech bez wątpienia dodaje powabu i podnosi naszą wartość, pomagając zdobyć sympatię i zaufanie rozmówcy. Jeżeli jednak mamy problem z doskonałym uśmiechem, z pomocą pospieszy nam implantologia. Jest to obecnie najbardziej rekomendowana metoda uzupełnienia brakujących zębów.

U dorosłych, którzy za długo przekładali odwiedziny u dentysty, bardzo często nie da się uratować wszystkich zębów. Ubytki są zbyt wielkie i należy zęba usunąć. Ale z pozostałymi sprawami dobry stomatolog poradzi sobie na pewno. Dzisiejszy gabinet stomatologiczny Klinika Stomatologiczna Kraków – – w niczym nie przypomina tego z czasów naszej młodości. W tej chwili jest on wyposażony w świetny sprzęt, który łagodzi ból do minimum. Poza tym, nauka poszła tak bardzo do przodu, że możemy już naprawić wielkie ubytki. Stosuje się mnóstwo nowoczesnych rozwiązań, jak na przykład implanty. Dla ludzi, którym sytuacja finansowa może na podobne wydatki pozwolić, jest stomatologia estetyczna, która jest w stanie przywrócić naszym zębom blask, a nam pewność siebie. Mnóstwo ludzi ma duże kompleksy na temat własnego uzębienia. Nie od dziś wiemy, że zdrowy, wspaniały uśmiech przyciąga innych. Dlatego powinniśmy dołożyć wszelkich starań, byśmy mogli się cieszyć gwiazdorskim uśmiechem jak najdłużej.

Implanty – – są najczęściej wykonane z niezwykle czystego tytanu, który musi mieć pewne właściwości fizyczne i jakość, tak, by był to metal totalnie obojętny dla naszych tkanek i który może się mocno zrosnąć z kością. Korony, które odpowiadają za wygląd implantu, są zazwyczaj porcelanowe, chociaż zdarzają się również pełnoceramiczne, jednak ich wadą jest wyższa cena.

Zabieg opiera się na chirurgicznym wszczepieniu w kości szczęki specjalnej śruby, czyli implantu, na którym po zagojeniu można budować korony. Wokół implantu powstają nowe komórki kości, zatem zostaje on włączony do struktur kostnych. Najlepiej, by zabieg przeprowadził doświadczony stomatolog – przejdź – www.plock.centrumdemed.pl/stomatolog-stomatologia/ – Wrocław jest dużym miastem, więc nie powinniśmy mieć problemu z wyborem profesjonalisty.