Akcesoria do golenia to niezawodny pomysł na podarunek dla niemalże każdego pana. Które serie kupować dla tych, którzy preferują nietuzinkowość? Pianki do golenia sprzedawane są przed dystrybutorów w różnych liniach i przedziałach cenach.

kremy do golenia
Autor: András Bögöly
Źródło: http://www.flickr.com
Dobrze jest natomiast nie zapominać, że ich formuła powinna chronić i głęboko odżywiać podatną na podrażnienia skórę twarzy. Pianki do golenia zawierające zestaw witamin efektywnie nie pozwolą wystąpić podrażnieniom oraz zaczerwienieniom.

Nie posiadasz pewności, jeśli chodzi o prezentowane zagadnienie? To odszukaj więcej, a niewątpliwie zgłębisz większą ilość informacji na ten wątek.

Zmniejszą również niebezpieczeństwo pojawienia się mało estetycznych zacięć na skórze twarzy. Zastępnikiem dla tego typu kosmetyków mogą być emulsje do golenia, przykładowo firmy Baxter of California. Wystarczy odrobina tego wyjątkowo ekonomicznego produktu,by chronić wrażliwą skórę i aktywnie ją odżywić. Kosmetyk ma kojące oleje i ekstrakt z mięty pieprzowej, która sprawia, że podrażnienia szybko będą się goić. Marka Baxter of California proponuje też komplety stylowych żeli pod prysznic i mydeł, odżywiających szamponów i maseczek do włosów i toników łagodzący zaczerwienienia po goleniu. Ta ekskluzywna marka powstała pół wieku temu w Kalifornii i do dnia dzisiejszego odwołuje się do swoich początków. W jej kosmetykach górują świeże, delikatne nuty zapachów, połączone z wysoką klasą towarów. Ceniącym nietuzinkowym mężczyznom warto polecić także kosmetyki marki Dr Harris . Ta londyńska marka działa od 1790 roku, zdobywając uznanie nie tylko panów na całym świecie, ale też członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Dr Harris proponuje wody i płyny do stosowania przed i po goleniu, luksusowe mydła i kremy oraz uniwersalne, klasyczne wody po goleniu. Mimo upływu lat, firma zachowała estetykę swoich opakowań, nawiązując designer do vintage stylu.

maszynka do golenia
Autor: Alan Swartz
Źródło: http://www.flickr.com
Poszukując upominku dla ukochanego mężczyzny, możemy zdecydować się na linię luksusowych akcesoriów do golenia. Kojące płyny i balsamy, zapachowe mydła prosto z Kalifornii albo klasyczne wody kolońskie z Wielkiej Brytanii przypadną do gustu wszystkim panom preferującym nietuzinkowość i ponadczasową klasykę.