Piękna kobieta to nie tylko kobieta zadbana, ale również stosownie ubrana. I nie idzie w tym przypadku tylko o strój na co dzień, ale również należycie dopasowaną bieliznę. Wiele kobiet nie zdaje sobie sprawy, jakie bielizna – szczególnie sexi bielizna – może zdziałać cuda. Nieistotne czy mamy idealną figurę, czy pozostawia ona wiele do życzenia – sexowna bielizna na niejednej pani wygląda oszałamiająco i powoduje, że czuje się ona piękna.

Seksi bielizna – ważny link – (odważna kobieca bielizna) odznacza się kilkoma cechami. Co najważniejsze jest
Kobieta w bieli
Autor: Jorge Mejía peralta
Źródło: http://www.flickr.com

odpowiednio dopasowana – innymi słowy odpowiednio układa się na ciele, nic niepotrzebnie nie wisi i nie odstaje. Równocześnie tego rodzaju bielizna ma uwypuklać kobiece atuty, a maskować wszelkie

Pozująca kobieta
Autor: Jorge Mejía peralta
Źródło: http://www.flickr.com

niedoskonałości. Następną kwestią jest materiał z jakiego zrobiony jest tego typu strój – na pewno nieodzowne są w tym przypadku koronki – im ich więcej, tym lepiej. Dzięki nim bielizna wygląda na bardziej zwiewną i delikatną, przede wszystkim jednak jest bardzo kobieca.

Rzecz jasna tego rodzaju ubiór idealnie prezentuje się także wtedy, gdy jest wykonany z tego rodzaju materiału jak jedwab czy satyna. Istotne jest przy tym, by przyciągał wzrok, czyli był nie tylko należycie skrojony, ale również zdobiony. Wreszcie istotną kwestią jest również kolor. Piękna, seksowna bielizna – w szczególności bielizna erotyczna damska (bielizna erotyczna damska) – to dominacja czerwieni oraz klasycznej czerni. W tych kolorach każda pani prezentuje się niezwykle uwodzicielsko i atrakcyjnie.

Współczesna bielizna kobieca jest dość różnorodna – panie mogą wybierać już nie tylko typowe majteczki i biustonosz, ale także bardziej seksowne stringi i boskie gorsety. Hitem jest także bielizna modelująca sylwetkę, dzięki której można spłaszczyć wystający nieco brzuszek lub podnieść biust. Tego rodzaju rozwiązanie winno stanowić uzupełnienie codziennego stroju szczególnie wtedy, gdy chcielibyśmy przy jego pomocy podkreślić naszą sylwetkę. Bielizna, szczególnie latem jest mocno widoczna spod prześwitujących zwiewnych bluzek czy spódnic, stąd też panie winny postarać się, by nie psuła ogólnego efektu. Wystarczy kupić uwodzicielskie staniki i podwiązki, a każdy mężczyzna nie będzie mógł oderwać od nas wzroku. My zaś będziemy czuły się olśniewające i piękne.