Trendy wiosna 2014 można streścić w dwóch słowach jako poplątanie z pomieszaniem. Dalej popularne będą kolory pastelowe królujące tej zimy. Oprócz nich, napotkamy także mocne propozycje zarówno jeżeli chodzi o koloru, jak też materiały.

Autor: Marcin Tyszka

Tym co zdaje się je łączyć, jest zaznaczanie kobiecości w różnych aspektach życia. Ponownie przywrócone do łask zostaną sukienki rodem z lat czterdziestych i sześćdziesiątych, emanujące nienachalnym seksapilem. Kroje blisko ciała, w zestawieniu z przyjemnymi w dotyku materiałami, bez wątpienia będą poruszać wyobraźnię. Krótsze kurtki wiosenne proponowane w tym roku, bardzo dobrze wpasują się w taki klimat. Każda osoba znajdzie wśród nich tą, która będzie jej pasować. W wariancie lnianym kurtki wiosenne będą dodatkiem do zwiewnych spódnic, a z materiałów skóropodobnych – do stylizacji niegrzecznej kobietki. Moda wiosna 2013 po pierwsze gloryfikuje łączenie przeciwieństw.

Wspomniane wcześniej materiały podobne do skóry, wydaje się już na stałe wygryzły skóry naturalne. Trendy wiosna 2013 pokochają je nie tylko przez wzgląd na zalety ekologiczne, ale także dlatego, że posiadają w sobie odrobinę klasycznego kiczu. Jest to następny „must have” w tym sezonie. Do łask powróci także look opisywany jako glam sport, opierający się na zestawieniu wygodnych dresów z pełnymi klasy,ale też plastikowymi dodatkami.

Przygotowując się na urlop, nie można także zapomnieć o tym jak istotne są stroje kąpielowe dwuczęściowe, jednoczęściowe, w obu wariantach sugerowane są na bieżący sezon. Najmodniejsze będą te, stylu vintage – z charakterystycznymi guzikami. W duże wzory, lub w jednym kolorze. Ponadto stroje kąpielowe dwuczęściowe będą do kupienia w wariancie z wysokimi majtkami, jednocześnie zaznaczającymi kobiece kształty, jak też ukrywającymi strategiczne miejsca.

Trendy wiosna (dowiedz się więcej) 2014 daje więc ogromne pole dla wyobraźni. Można dowolnie zestawiać na pierwszy rzut oka sprzeczne części garderoby i kroje. Odrobinka kiczu także będzie doceniona, bo jakby nie było zależy nam na wykazaniu, że modą można zajmować się nie tylko z powagą.

Źródło: http://kraina-stylu.pl