Każda kobieta marzy by mieć piękną fryzurę. Niezależnie od tego czy mamy włosy długie czy krótkie, proste czy kręcone, jasne czy ciemne – chcemy wyglądać świetnie. włosy mówią wiele o osobie. Jeśli są zdrowe, wypielęgnowane i uczesane natychmiast jesteśmy korzystniej postrzegane. Bazą wszelkich zabiegów są dostosowane do rodzaju włosów.

Jeśli masz łupież, to bezwzględnie zacznij stosować szampon na łupież.

wella maska do włosów
Autor: Wella
Źródło: http://lokikoki.pl

Zniszczone, niedbale ostrzyżone – szpecą nam prezentację i nastrój. Dobrze jest podarować im kilka minut rano, aby prezentowały się pięknie aż do wieczora.

Pokutują wciąż bajki, że modelowanie niszczy włosy. Wyjątkowo dobrze trzyma się to przeświadczenie gdy chodzi o prostownice do włosów. Nic bardziej mylnego – najbardziej szkodzi włosom pozostawienie ich bez uwagi. Promieniowanie UV, zanieczyszczenia w powietrzu, niedostatek odżywek – oto prawdziwi wrogowie. Nowoczesne prostownice mają chroniące włos powłoki, możliwość zmniejszania temperatury, a dodatkowo znaleźć kupić można mnóstwo kosmetyków zabezpieczających włosy podczas układania na gorąco.

A farbowanie? Też wcale nie musi włosów niszczyć. Przede wszystkim zdecydujmy się na dobrą markę. Na przykład firma farby Londa produkuje od długiego czasu, są znane i polecane przez kobiety.

Do układania włosów należy także wykorzystywać kosmetyki dobrych firm – jak choćby kosmetyki Kemon. Stosujmy je jednak z umiarem. Czasami wystarczy położenie odrobiny pianki do włosów nadające objętość, by fryzura do wieczora pozostała w idealnym stanie. Naturalnie, najlepiej by było nie używać w ogóle suszarki do włósów, ale bardzo nieliczne kobiety mają włosy, które same układają się wspaniale.

Chcemy zaprezentować Ci następny wpis na podobny temat. Sądzimy, że przypadnie Ci do gustu. Kliknij w link – tam oczekuje na Ciebie ciekawe zagadnienie.

Zwracajmy jednak uwagę na to, by suszyć włosy strumieniem chłodnego powietrza. Owszem, zajmie to kilka minut więcej, ale warto poświęcić tych kilka minut dla zdrowia włosów.

Gdy już wypracujemy fryzurę dobrze jest ją utrwalić. Wtedy niezastąpiony jest. To oczywiście już nie ten kosmetyk więcej inofmracji, który wykorzystywały nasze mamy i babcie, a który z włosów robił sztywny kokon. Teraz lakiery nie sklejają włosów, a sprawiają, że są sprężyste, miękkie i trzymają kształt.

Piękne włosy to najlepsza ozdoba, więc warto zwracać uwagę na to, by były zdrowe i ładnie ułożone.