Należy przyznać, iż zakup jeansów to dosyć osobista czynność, to chwila, jak należy skonfrontować się ze swoją sylwetką. Gdy mówimy o jeansach nie chodzi jedynie o sylwetkę, ale przede wszystkim o wymiary naszego ciała, które są na pewno bardziej ważne niż sam rozmiar. Ta okoliczność powoduje, iż ponad trzydzieści procent kobiet nie umie scharakteryzować kształtu swojej sylwetki, co niestety powoduje, iż w swojej szafie mają kolekcję jeansów, która zamiast uwydatniać zalety ich sylwetki, czyni całkowicie na odwrót. Pora to zmienić!

jeansy
Autor: Erich Ferdinand
Źródło: http://www.flickr.com
Panie dość często nie są w stanie stwierdzić, czy mają długi tułów czy krótki. A warto wiedzieć, że ma to wielki wpływ na to, po które rodzaje jeansów powinny sięgać. I nieważne czy mowa o markowych jeansach typu levis, czy być może o standardowych, kupionych na targu. jeansy (więcej opinii na ten temat)tnie więc poznać najważniejsze wytyczne, co do wybierania najlepszego typu jeansów. Jeśli przykładowo mamy długi tułów oraz krótkie nogi, to koniecznie kupujmy jeansy https://www.texasclub.pl/kategoria/meskie/jeansy.html z wysokim stanem, co po prostu optycznie wydłuża nogi.

Dość częstym błędem, który popełniają kobiety jest kupowanie za bardzo długich spodni, które zamiast dobrze wyglądać tak naprawdę pogrubiają sylwetkę. Jednocześnie, jeansy są niezwykle uniwersalne, perfekcyjnie więc pasują zarówno do szpilek oraz marynarki, lecz także do standardowego t-shirtu oraz trampek. Co także ważne, a często lekceważone, to fakt, iż nie musisz być chuda niczym modelka, by w twojej szafie były jeansy. Kiedy tak myślisz, to powinnaś szybko zapomnieć o takiego typu

2
Autor: John Fu
Źródło: http://www.flickr.com

definiowaniu sprawy. Rzeczywiście bowiem jeansy wyglądają najkorzystniej na kobiecych sylwetkach, na różnych kobiecych figurach.

Na przykład materiał opinający się na krągłych biodrach oraz wydatnych pośladkach pokazuje tak naprawdę atuty sylwetki. Markowe jeansy, przykładowo firmy Levis nie powinniśmy traktować jak wydatek, to tak naprawdę inwestycja. Posiadając w swojej szafie kilka par jeansów, jesteśmy w stanie ze swobodą kreować codzienny ubiór, zarówno te bardziej eleganckie jak i luźne, czyli sportowe. To więc faktycznie podnoszące na duchu, iż jesteśmy w stanie wybrać jeansowe spodnie do każdego rodzaju figury. Zamiast więc narzekać i wpadać w depresję, warto to wykorzystać.