Zarówno panowie, jak i panie, muszą wiedzieć o tym, że nawet bardzo drogie i najpiękniejsze obuwie nie będzie wyglądać na stopach dobrze, jeśli nie zostanie odpowiednio dopasowane do reszty stroju. Dlatego właśnie powinniśmy poświęcić nieco czasu i uwagi na to, aby odpowiednio dobrać obuwie. Najistotniejsze jest w głównym stopniu, by wybrać buty adekwatne do ulubionego stylu. Eleganckie kobiety bez wątpienia wybiorą Guess buty, które w swojej kolekcji posiadają bardzo unikalne i seksowne propozycje rozmaitych modeli.

buty
Autor: sacks08
Źródło: http://www.flickr.com

Buty Jordan to natomiast świetna propozycja dla wszystkich mężczyzn, którzy cenią sobie sportowy styl. Jeśli go lubisz zajrzyj na buty jordan do koszykówki. Jeżeli cały nasz ubiór zostanie zachowany w jednej stylistyce, bez wątpienia będziemy prezentować się należycie. Nawet glany będą się prezentować idealnie, jeśli zostaną dostosowane do ubioru, a okazja będzie zachęcać do wybrania takiego właśnie obuwia. Sprzymierzeńcy swobodnego stylu z pewnością docenią buty Kappa, które są często wybierane przez mężczyzn w różnym wieku.

Rzecz jasna w takim obuwiu nie udamy się na profesjonalne spotkanie towarzyskie czy też do pracy, lecz już w chwilach wolnych bez wątpienia możemy oddawać się przyjemnym chwilom w swoim komfortowym obuwiu. Jak się jednak okazuje, zwykle to kobiety przywiązują sporą wagę do obuwia. Panie dopasowują swoje obuwie nie tylko do całej stylistyki stroju, lecz również do poszczególnych elementów garderoby. Przeważnie obuwie dopasowywane jest do torebki. Ta reguła najczęściej dotyczy kolorystyki. Chociaż z drugiej strony kobiety lubiące eksperymenty coraz częściej zestawiają elementy garderoby na zasadzie kontrastu. Rzecz jasna należy wiedzieć o tym, że nasz ubiór w ogromnej mierze dostosowujemy do okazji.

buty
Autor: Jan-Willem Reusink
Źródło: http://www.flickr.com

Jak już zostało wspomniane, nie zawsze to, co pasuje na co dzień, będzie idealnym wyborem w trakcie szczególnych okazji, takich jak m.in. ekskluzywne spotkanie firmowe. Z tego powodu to właśnie w takich wyjątkowych momentach musimy zwracać uwagę na nasz strój – w tym oczywiście na buty. Powinniśmy poszukiwać kompromisu, pomiędzy odpowiednim wyglądem, a komfortem. Dla wielu osób bardzo istotne są także względy mody. Według takich właśnie kryteriów warto dobierać swoje obuwie na co dzień i od święta. Dla wymagających polecamy polecane glany.