Podczas biznesowych meetingów wytworny ubiór może zdziałać cuda. Jeżeli wierzyć przewodnikom, to najsensowniej włożyć ciemny garnitur, niebieską koszulę oraz krawat w kolorze intensywnej czerwieni. Jednakże odpowiedni strój to nie wszystko. Należy także zadbać o własną twarz oraz dłonie – taka uwaga odnosi się przede wszystkim do panów, bo damy aż nazbyt dużo czasu spędzają w łazience.

kliknij aby dowiedzieć się więcej
Autor: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Golenie zarostu, modna fryzura czy równo obcięte paznokcie, to ledwie wierzchołek góry lodowej. Podstawowe zabiegi pielęgnacyjne są rzecz jasna pożądane, ale tutaj trzeba iść krok dalej. Na przykład, szykowna i nietania koszula wygląda fatalnie, jeżeli włoży ją pan, który za bardzo się poci – ciemne plamy np. pod pachami mogą całkowicie zrujnować dobre imię kapitalisty. Nadpotliwość nie w każdym przypadku da się wyeliminować powszechnie dostępnymi kosmetykami, czasami potrzebna bywa wizyta w klinice medycyny estetycznej. Nowoczesna medycyna zna wiele skutecznych metod walki z intensywnym poceniem, a dobór terapii jest uzależniony od konkretnego przypadku. Jeżeli prezes boryka się z tego typu problemem, to na początek próbuje leczyć nadpotliwość samodzielnie. Jednakże kiedy popularne medykamenty z tlenkiem cynku bądź apteczne zioła okazują się nieskuteczne, to wtedy pozostaje wizyta u specjalisty medycyny estetycznej. Jednie osoba z wyższym specjalistycznym wykształceniem może polecić taką kurację, która okaże się skuteczna: od zastrzyków z botoksu po leczenie inwazyjne Z kolei damom, które dość często muszą występować przed kamerą mogą przeszkadzać mnogie przebarwienia na brodzie.

cera z piegami
Autor: Monthly
Źródło: Fotolia

O ile buzia upstrzona zwyczajnymi piegami wygląda uroczo, o tyle większych rozmiarów plamy są po prostu nieestetyczne. Babcine kuracje okładami z plasterków ogórka są nieskuteczne, więc i tutaj potrzebna będzie pomoc lekarza specjalisty, który może zarekomendować zabieg Cosmelan. To fantastyczna kuracja specjalnie skomponowanym środkiem depigmentacyjnym. Wspomniana metoda leczenia jest efektywna, a dodatkowo bardzo bezpieczna. Pomimo tego że na wyniki trzeba czekać około miesiąca, to jednakże warto uzbroić się w cierpliwość. A po pomyślnym leczeniu elegancka kobieta biznesu być może zdecyduje się również na pozostałe zabiegi, np. redukcja zmarszczek na policzkach jest teraz bardzo modna.