Przekonanie, że dbanie o to jak wyglądamy jest niemęska, szczęśliwie już dawno odeszło w niepamięć. Jakie specyfiki i akcesoria powinni wybierać panowie, którzy przykładają wagę do tego, jak wyglądają?Wbrew obiegowej opinii nie tylko kobiety potrzebują pielęgnacji wrażliwej skóry twarzy. Regularnie golenie i warunki klimatyczne wywołują podrażnienie i przesuszenie naskórka. Żeby temu przeciwdziałać, powinniśmy wybrać fachowe kremy męskie. Regularnie stosowane, dogłębnie nawilżają skórę i nadają jej zdrowy wygląd.

umięśniony mężczyzna
Źródło: flickr.com
Sięgając po krem dla siebie, powinniśmy zwrócić największą uwagę na skład. Wysokiej klasy kremy męskie zawierają zestaw witamin oraz czynniki antyrodnikowe. Zawartość kremu nie może być zbyt lepka,żeby nie zostawiać brzydkiej warstwy na buzi. Systematycznie odżywiana cera łatwiej będzie tolerowała golenie (polecamy żyletki do brzytwy). Na marginesie, nie tylko stosowne specyfiki wspomogą delikatną cerę. Coraz popularniejszy jest powrót do typowego sprzętu do golenia. Szczególnie warte polecenia są kosmetyki marki Dovo Razors. Firma sprzedaje zarówno zestawy praktycznych ostrzy, jak i poręczne dodatki. Możemy zamówić pędzelki i łopatki do nakładania kremu i delikatne mydełka sygnowane logo firmy Dovo Razors. marka nie otworzyła swojego sklepu online w naszym kraju, ale jej towary kupimy na powszechnych serwisach aukcyjnych. Mężczyznom troszczącym się o swój wygląd, warto również zarekomendować produkty marki Ałun . Są to antyperspiranty w formie sztyftu, zwłaszcza zalecane do skóry wrażliwej. Możemy je nakładać nie tylko na skórę pod pachami, ale także np. na skórę stóp.

akcesoria do golenia
Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Kosmetyki Ałun nie mają składników konserwujących i barwiących oraz nie kolidują z perfumami. Ponadto, sztyft jest wykorzystywany jako środek łagodzący podrażnienia po goleniu albo po użądleniu owadów.

Jeżeli masz chęć uzyskać dodatkowe informacje na opisywany temat, to przejrzyj witrynę, która takiego typu dane zawiera. Na pewno okażą się ciekawe.

spółczesny mężczyzna nie boi się dbać o swoją cerę. Warto, żeby w swojej łazience miał odżywcze kremy do twarzy, zestawy fachowych akcesoriów do golenia i specyfików hamujących pocenie się.