Każda kobieta chciałaby mieć ładne włosy, lecz nie wszystkie panie wiedzą, w jaki sposób się o nie troszczyć. Nie wystarczy bowiem umyć głowę oraz iść spać, gdyż nie każda przedstawicielka płci pięknej może pochwalić się grubymi, mocnymi włosami. Większość z nas ma delikatne, cienkie kosmyki, jakie jeszcze osłabiamy nieprawidłową pielęgnacją oraz zabiegami chemicznymi u fryzjera. Pierwszym krokiem do uzyskania ładnej fryzury jest wprawne mycie głowy.

przedłużanie włosów
Autor: Sean C
Źródło: http://www.flickr.com
Można to robić codziennie, jeżeli będziemy używać delikatnego szamponu, dostosowanego do rodzaju naszych włosów. Gdy są tłuste, używajmy kosmetyków przeznaczonych do włosów przetłuszczających się, w przypadku włosów farbowanych z kolei potrzebne będą szampony podtrzymujące kolor i blask. Nie można stosować zbyt gorącej wody, a najlepiej jest wykonać ostatnie płukanie przy użyciu wody chłodnej, która zamknie łuski włosa.

Jeśli masz ochotę poznać dokładniej dane na publikowany temat, to zobacz tu rekomendowane informacje (http://szpitalpodolany.pl/nasi-specjalisci/specjalista-chirurg-ogolny/), zawierające uzupełniające newsy.

Po myciu dobrze jest wetrzeć we włosy odżywki albo balsamy.

Niektóre z nich domagają się spłukiwania, inne można zostawić na głowie, jednak nie stosuj ich, jeśli twoje kosmyki szybko się przetłuszczają. Jeszcze szybciej zrobią się nieświeże, przez co już na wieczór mogą nie (adres tej strony) prezentować się atrakcyjnie. W celu wygładzeniu struktury włosa i nabłyszczeniu fryzury znakomity będzie jedwab do włosów, najlepiej z LokiKoki. Nadaje im połysku, a zarazem nie jest obciążeniem, więc nadaje się do każdego typu włosa. Jego bezsprzecznym walorem jest ponadto zabezpieczenie przed utratą wilgoci, co jest istotne szczególnie dla pań korzystających z urządzeń do stylizacji fryzury, na przykład z prostownicy.

Nie zapominajmy jednak, aby nie przesadzić z ilością jedwabiu, ponieważ zbyt duża ilość wskazanego kosmetyku może spowodować, iż będziemy musieli ponownie umyć głowę. Włosy będą wyglądać na brudne oraz nic nie będzie można z nimi zrobić. Włosy po myciu dobrze jest delikatnie osuszyć ręcznikiem. Suszarka do włosów nie jest zalecana, chyba że będziemy przedstawimy na chłodne powietrze, które tak jak chłodna woda zamyka łuski. Teraz już orientujesz się, jak zadbać o swoje włosy. Nie zapominając o opisanych radach nie musisz się martwić, iż zaczną wypadać bądź utracą swój blask. Wydobędziesz ich naturalne piękno i spowodujesz, iż twój partner nie będzie mógł oderwać od nich spojrzenia.