Koniec z szarością. Po długiej zimie nadszedł okres barw, które wdarły się do sklepów. Na wieszakach nie znajdziemy już czarno-szarych sweterków i płaszczy.
Całość skrzy się pełnią pomarańczy oraz żółci.

koszulka
To właśnie owe odcienie będziemy nosić wiosną. Chcesz być modna załóż cokolwiek barwnego! Do tego koniecznie wielka torba także w odpowiednim czerwonym bądź atramentowym odcieniu, no i obowiązkowo – szalik w kwiecia, jaki jak kwiecista łąka przyciągną spojrzenia przechodniów. Modne są odważne barwy, jak pomarańcze. Aby nie było nudno przełamujemy to błękitami. Jeżeli będziemy przestrzegać owych reguł, na pewno będziemy trendy na wiosnę. I tak właśnie już się dzieje! Na ulicach widać coraz więcej odważnych, barwnie przyodzianych dziewczyn. Widać, że wiosna wkroczyła już do naszych szaf. O czym jeszcze powinna pamiętać modna dama? O odrobinie klasycznego luzu. Jak też o tym, że żywe kolory idealnie pasują do dżinsów i spódniczek, które wkładaliśmy w poprzednich sezonach. Albowiem one i teraz są jak najbardziej modne tak samo jak dzianiny futerkowe.
Dzisiaj obowiązywać w wiosennej kolekcji będą 2 trendy. Wszystko ma być barwne. Zaś aby być modnym możemy odziewać się na 2 sposoby. Można łączyć z sobą odcienie fluorescencyjne, czyli jaskrawe kolory dwa czy też trzy jak też do tego zestawić jakiś kolor spokojniejszy granat bądź błękitny).

Druga opcja jaka w najnowszych trendach mody obowiązuje to ubieranie się od stóp do głów w tym samym jaskrawym kolorze: pomarańczowym, różowym, albo wściekłym zielonym. Kiedy przestrzegać będziemy owych zasad z pewnością będziemy trendy na wiosnę.