Wielu mężczyzn uważa, iż kupienie kobiecie biżuterii, która przypadnie jej do gustu, jest dosyć trudne. Jest to jednakże przekonanie błędne.
Do punktu sprzedaży biżuterii najlepiej się wybrać odpowiednio przygotowanym, wiedząc choć, czego mniej więcej szukasz.

Najłatwiejszy sposób, aby wiedzieć, co potrzebujesz zakupić, to poznać swojego partnera. Zwróć uwagę, jakiego typu biżuterię uwielbia wkładać. Czy wybiera złoto, czy może srebro, a może zwykłe kolczyki pozłacane? Gdy wiesz, co uwielbia, gigantyczny wybór przestaje być twoim wrogiem, a zaczyna być sojusznikiem. Zwłaszcza jeżeli stawiasz na tak zwaną biżuterię modułową, czyli bazę, przykładowo w formie bransolety, do jakiej dołączasz kolejne elementy (przywieszki).
kolczyki pozłacane
Autor: Natalia Jaroszewska
Źródło: Natalia Jaroszewska
To naprawdę jest dużo prostsze, aniżeli się wydaje. Po prostu musisz pamiętać, dla kogo jak też po co się starasz. Chcesz, aby twoja dama, rozpakowując paczuszkę, czuła się wyjątkowo. Żeby poczuła, iż zdobyłeś się na wysiłek wyszukania czegoś umyślnie dla niej. Czegoś co do niej bardzo pasuje jak też co ją wyrazi. Starczy, iż będziesz mieć to na uwadze a z pewnością poradzisz sobie. A nawet ci to SPAkują. Później wystarczy powrócić do domu, dać jej dojrzeć pudełeczko, rozsiąść się wygodnie i patrzeć, jak się wierci z ciekawości oraz próbuje powstrzymać przed podejrzeniem, a później jak weseli się, otwierając pudełko. I jak uśmiecha się każdorazowo, gdy wkłada biżuterię oraz rozmyśla o tym, że otrzymała ją właśnieod ciebie.

Kiedyś Marilyn Monroe wyśpiewywała, że diamenty są najlepszym kamratem dziewczyny. Nieomalże trafiła. Nie drogie kamienie, a biżuteria w ogóle i nie dziewczęcia, tylko dżentelmena jaki pragnie ją obdarzyć.