Końcówka roku zbliża się wielkimi krokami. Już intensywniej zaczynamy się zastanawiać, gdzie spędzimy tego roku imprezę sylwestrową, a co też ważne, jakiego rodzaju kreację wybrać.

kadr - zakupy
Autor: barnimages.com
Źródło: http://www.flickr.com

Kobiety mają z tą kwestią zawsze dość duży problem.
sukienka sylwestrowa
Autor: Reebok
Źródło: Reebok
Wybór odpowiedniej kreacji to kwestia bardzo ważna, szczególnie kiedy idziemy na sylwestrowy, pełen elegancji bal. Wtedy też musimy poświęcić tej kwestii większą ilość czasu, ponieważ z pewnością nie chcemy, by nasz nieodpowiedni strój odstawał od reszty pięknych kreacji na balu. Sukienka (sukienki plus size – sklep internetowy) sylwestrowa tutaj o sukience sylwestrowej to złoty środek między szaloną, imprezową kreacją, a czymś bardzo eleganckim. W końcu świętujemy koniec roku, z tego względu też jest to okazja do radosnej i szalonej zabawy. Nie może więc zabraknąć błyszczących akcentów, cekinów, albo też połyskującego materiału. Jeśli chcemy połączyć elegancki wygląd i strojne świecące akcenty, to warto zdecydować się na czarną sukienkę, lecz z dodatkami połyskujących wstawek. To z pewnością ładna, troszkę odważna, lecz również elegancka kreacja.
Jeżeli sądzimy, że sukienka jest zbyt skromna, to chokery więcej o chokerach na pewno doskonale mogą się sprawdzić, jako dodatkowa ozdoba. Możemy wybrać nieco bogatszą wersję, takiego specyficznego naszyjnika, jaki ładnie oplecie szyję. Taka kolia w innym kolorze aniżeli reszta stroju nada nam wyrazu. Do tego buty w kolorze biżuterii, mała elegancka torebka i świetny efekt murowany.

Warto wybrać nie więcej niż dwa różne kolory w zaplanowanej kreacji. Czarna sukienka daje wielkie pole do popisu gdy chodzi o biżuterie oraz dobór dodatkowego koloru. Jest świetna by zestawić ją z bardziej odważną biżuterią.