Większość pań nie jest w stanie nie zwrócić uwagi na zachwycające szpilki. Kiedy zauważymy je w sklepie, od razu wchodzimy i choćby do wypłaty było jeszcze daleko – kupujemy je. Chwila zastanowienia nadchodzi potem, lecz czego się nie robi dla fenomenalnych butów. Jednak nie tylko szpilki muszą znaleźć się w kobiecej szafie. Jakie ponadto buty niewątpliwie się przydadzą?

Są to naturalnie wygodne buty sportowe, na przykład trampki białe bądź adidasy. To właśnie w nich będziesz ćwiczyć czy uprawiać jogging, toteż wybieraj obuwie cenionych producentów, jacy dbają o to, być nie nabawiła się żadnej kontuzji. Obuwie sportowe będzie przydatne również na wycieczki, np. do lasu bądź na popołudniowy spacer, gdy chcemy czuć się komfortowo oraz mamy dosyć obcasów. Następnym typem butów są kozaki skórzane, typowe buty jesienne damskie. Powinny być stylowe, by pasowały i do spodni, i do sukienki. Zależnie od tego, na jakim obcasie najlepiej się czujemy, zdecydujmy się na kozaki niskie bądź wysokie. Powszechne są również kozaki na koturnie, niezrównanie komfortowe oraz atrakcyjne. Na zimę zaś musimy kupić kozaczki z futerkiem, gdyż przy minusowych temp. może robić nam się zimno. Zobacz sprzedawcę

Kozaki damskie
Autor: Jake Stimpson
Źródło: http://www.flickr.com
A zziębnięte stopy nie są niczym przyjemnym, szczególnie kiedy co dzień stoimy na przystankach autobusowych lub kolejowych. Ale to nie koniec obuwia, które powinna mieć każda pani. Bardzo popularne i lubiane są również balerinki, które mogą nawet zastępować szpilki. Wystarczy, że będą miały spiczaste czubki, a od razu będą prezentować się naprawdę gustownie. Pamiętaj też o botkach, niższej wersji kozaków. Są stylowe i komfortowe, a do tego doskonale komponują się z większością stylizacji. Wybieraj te ze stabilnym obcasem, a będziesz mogła przechodzić w nich cały dzień bez obolałych stóp. Niektóre panie przepadają również za emu, chociaż ich partnerzy nie za bardzo je lubią. Choć są ciepłe i komfortowe, to nie wyglądają tak ładnie, jak kozaki, lecz warto je mieć w szafie, gdy np. chciałabyś szybko wyskoczyć do sklepu.

Teraz już wiesz, jakie buty są konieczne w twojej szafie. Zorientuj się, jakich butów nie masz oraz przy następnej wizycie w centrum handlowym uzupełnij braki- na tej stronie bez problemu zdobędziesz pomoc.