W każdym domu powinna być apteczka, w której trzymamy szczególnie przydatne nam lekarstwa. Panowie i panie czasem potrzebują odmiennych środków, więc zweryfikujmy, co na pewno powinno się znajdować w damskiej apteczce. Bezapelacyjnie są to medykamenty powiązane z okresem, a więc np. cyclodynon. Jest to naturalny, niehormonalny lek, jaki zmniejsza poziom prolaktyny we krwi, a co w związku z tym – przywraca równowagę w hormonach. Jak wiadomo bowiem kobietom, zbyt duże stężenie prolaktyny jest powodem nieprawidłowości w drugiej fazie cyklu, zwanych zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

Ból
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Aby zdobyć satysfakcjonujące rezultaty, należy brać ten lek – wejdź – przez okres trzech miesięcy. Wystarczy jedna tabletka, zatem nie będzie to dla nas uciążliwe. Poza cyclodynonem warto nabyć leki tłumiące różne boleści, w tym pyralginę, gdy boli nas głowa czy nospę, ekpresowo likwidującą wszelakiego typu bóle brzucha, nie wyłącznie te związane z miesiączką. Jeśli borykamy się z trudnościami z cerą, przyda się acne derm krem, o którym tutaj przeczytamy – na Świat Leku (na Świat Leku).

Co ważne, to krem nie wyłącznie na trądzik, lecz również na przebarwienia skóry, a najlepsze efekty jego użytkowania otrzymuje się po upływie 2 bądź 3 miesięcy. Jest w sprzedaży w praktycznie każdej aptece, toteż nie będziemy mieć trudności z jego kupieniem. W apteczce powinniśmy także mieć plastry, np. na odciski od chodzenia w szpilkach lub bandaże oraz środki do odkażania ran. Niejeden raz bezapelacyjnie skaleczyłaś się nożem, krojąc ulubioną sałatkę dla domowników, a że pozostali boją się krwi, byłaś zmuszona sama sobie radzić.

W niniejszych wypadkach w szczególności sprawdza się woda utleniona w aerozolu, która nie rozlewa się i świetnie odkaża wszelakie zadrapania i zranienia, a potem starczy palec czy dłoń zakleić plastrem. A z plasterkiem dalej można szykować kolację, bowiem wszyscy już są głodni. Gdy kolejnym razem odwiedzisz aptekę, uzupełnij własną szafkę z lekami o powyżej zaprezentowane medykamenty i suplementy. Nigdy nie wiesz, kiedy ci się przydadzą, a zawsze warto trzymać w apteczce medykamenty na podstawowe dolegliwości, choćby z tego względu, że gdy boli głowa, bezsprzecznie nie zechce nam się chodzić do apteki.