Medycyna estetyczna potrafi uczynić cuda. Jeśli posiadamy kompleksy na puncie swojego nosa, wówczas możemy sprawić, aby stał się piękny dosłownie w 30 minut. I to w dodatku bez nieprzyjemnego bólu. Wystarczy, że wybierzemy się do gabinetu medycyny estetycznej. Dzięki kwasu hialuronowego wyzbędziemy się nieprzyjemnych kompleksów. Nie zapominajmy jednak o tym, iż taki zabieg trzeba regularnie powtarzać. Wspaniały efekt utrzymuje się przez rok, ewentualnie półtora.

tutaj
Autor: Agencja Royal Brand PR
Źródło: Agencja Royal Brand PR
Kto z nas nie ma kompleksów na punkcie swojej urody? Najczęściej mamy uwagi właśnie do nosa. Mówimy, że jest on za duży czy garbaty. Jeżeli nie potrafimy się z tym oswoić, zastanówmy się nad nieinwazyjnym zabiegiem. Modelowanie nosa kwasem hialuronowym jest coraz bardziej popularne. Sam zabieg jest szybki i – co najistotniejsze – daje od razu efekty. Brzmi jak bajka? Jednak medycyna estetyczna bardzo szybko się rozwija. W efekcie możemy uniknąć wizyty u chirurga plastycznego. Skoro możemy zdecydować się na modelowanie nosa kwasem hialuronowym, dlaczego nie skorzystać z tej okazji? Wystarczy jedynie kilka chwil, by pozbyć się kompleksów, z którymi zmagaliśmy się od młodości. Może pamiętamy czasy, kiedy nasz nos był powodem kpin innych rówieśników?

Na co zwrócić szczególną uwagę? Po pierwsze zdecydujmy się na porządny gabinet medycyny estetycznej. Mimo tego, że modelowanie nosa kwasem hialuronowym jest szybkim zabiegiem, działajmy na zasadzie: „Przezorny zawsze ubezpieczony”. Sprawdźmy oferty przeróżnych gabinetów, wykonajmy kilka telefonów i nie bójmy się zadawać pytań. Pamiętajmy o tym, że nie ma głupich pytań. Jeśli decydujemy się na modelowanie nosa kwasem hialuronowym, musimy być dobrze poinformowani. A w jaki sposób wygląda sam zabieg? Specjalista nakłada nam specjalny krem znieczulający, jaki zaczyna działać po kilkunastu minutach. Następnie wstrzykuje w nos kwas hialuronowy o konsystencji żelu. Raz, dwa i gotowe! Po zabiegu, w miejscu nakłucia może pojawić się mały krwiak. Pamiętajmy, że zdarza się to stosunkowo rzadko. Modelowanie nosa kwasem hialuronowym jest spełnieniem marzeń wielu kobiet. Dzięki niemu natychmiastowo mogą się cieszyć wspaniałym zgrabnym noskiem. Muszą mieć na uwadze, iż zabieg trzeba powtarzać cyklicznie.


zabiegi medycyny estetycznej
Autor: 123rf
Źródło: 123rf
Najlepiej robić to co roku lub półtora roku. Doskonały efekt powoli ustępuje, zatem należy wykonać kolejny zabieg. Należy umówić się na kolejną wizytę, aby mieć przepiękny nos. To świetna alternatywa dla tradycyjnej chirurgii plastycznej. Jest szybka, bezbolesna, komfortowa oraz – co najbardziej ważne – przynosi błyskawiczne efekty. Jeżeli chcemy każdego dnia rano uśmiechać się do swojego odbicia w lustrze, już dziś powinniśmy umówić się na wizytę w gabinecie medycyny estetycznej.