Biżuteria to niezwykle gustowny dodatek do ubioru, lecz niestety – jest ona dość droga. Nie znaczy to jednakże, że potrzeba zrezygnować z gustownych ozdób.

zabieg
Autor: Chris
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj każda pani ma szansę zakupić śliczne błyskotki: klipsy, naszyjniki albo bransoletki. Rozwiązaniem jest w tym wypadku biżuteria ręcznie wykonana, czyli hand made.
kolczyki ręcznie robione
Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
Załóż kolczyki do uszu – to na bardzo piękna ozdoba
fotogram - wakacje
Autor: Harco Rutgers
Źródło: http://www.flickr.com
Kolczyki zaliczają się do najbardziej lubianych ozdób zakładanych przez kobiety. Są one piękne, gustowne, a do tego w przeciwieństwie do pozostałych elementów biżuterii w ogóle nie przeszkadzają w czasie wypełniania codziennych obowiązków. Kolczyki można nosić krótkie albo dłuższe, proste lub zdobione szkiełkami, złote lub srebrne. Teraz niezwykle modne stały się kolczyki ręcznie robione. Można je nabyć za stosunkowo niewielkie pieniądze, a wyglądają naprawdę świetnie. Takie kolczyki perełki również są różnorodne: od zwykłych kulek z koralików lub kamieni półszlachetnych po wspaniałe dzieła robione techniką sutasz.
Można je nabyć w internecie
Biżuterię hand made można wykonać samemu albo nabyć ją od osób, które tym się zajmują. Dziś taki zakup nie jest specjalnie trudny, ponieważ wiele osób sprzedaje swoje wyroby w sieci. W przypadku gdy interesuje nas sztuczna biżuteria sklep internetowy okaże się odpowiednim miejscem, by ją zakupić. Wybór w podobnych sklepach jest rzeczywiście ogromny.

Można w nich nabyć zarówno kolczyki, jak także bransoletki, naszyjniki i korale. Czasem wykonawcy przyjmują także zamówienia na specjalne okoliczności, jak przykładowo śluby.