Wiadomo, może przyznać każdy z nas, tak właściwie najważniejszy jest charakter. I to gdy mówimy o mężczyznach i kobietach. Zwłaszcza to jednakowoż dla kobiet aparycja mężczyzny jest mniej istotna, jak to określają, najistotniejszy jest charakter i osobowość. Jakkolwiek jest w tym wiele słuszności, nie oszukujmy się, gdyż uroda jest równie ważna, i nie ważne czy mowa o mężczyznach czy kobietach. Rzadko się zdarza, żeby ktoś ze sobą był tylko ze względu na charakter. To oczywiście powinien być główny wyznacznik, ponieważ przyszłe życie wymaga dopasowanych charakterów, jednakowoż wygląd, konkretne cechy fizyczne są niezwykle istotne.

kobieca uroda
Autor: Ray Bilcliff
Źródło: http://www.flickr.com
No tak, zawsze również pojawiają się opinie, że istotne są też inne cechy, jak przykładowo znaczny majątek. Tego również oczywiście nie można wykluczyć, ale zauważmy, iż jak mówimy o prawdziwej miłości to takie okoliczności się nie pojawiają, gdyż mają nieduże znaczenie. Oczywiście, mogą pomagać we wspólnym życiu, lecz nie przekładają się na rzeczywiste uczucie. No tak, leczwracając do urody to taka okoliczność jest dla niektórych niezwykle dramatyczna, bo zamiast cieszyć się zdrowiem i jako takim wyglądem, to myślą ciągle o tym jak wyglądają, tak jakby to był jedyny wyznacznik ich, jako ludzi.

Tymczasem, to nie jest prawda, każdy ma inną urodę, większość na pewno nie pasuje do kanonu piękna, jakie promują media. Jakby tak było, to kanon piękna byłby zupełnie odmienny. No bo jak to tak, aby każdy był kanonem? Media szukałyby innych bohaterów. Niemniej, każdą urodę możemy poprawić, a służą do tego różnorodne preparaty, interesujące, rady czy blogi o urodzie. Naprawdę istnieje wiele sposobów, aby chociaż trochę „podrasować” swoją urodę. Nie musimy przechodzić całkowitej metamorfozy, nie należy też myśleć o jakichś bardziej poważnych zabiegach, bo każdy z nas może wypróbować różnorodne kosmetyki, które z pewnością poprawią nasz wygląd, np. – ciekawe przykłady tutaj.

Z innej strony korzystnie podejść do tego ”bez spiny’, nie rzucać się na kosmetyki, które w jeden dzień mają zmienić całkowicie naszą urodę. To raczej tak nie działa, powinniśmy myśleć bez pośpiechu, stosować kosmetyki z umiarem, czytać o tym jak działają, za bardzo nie mieszać, a co najważniejsze być szczęśliwym z tego, co się ma, czyli ze zdrowia. A jeśli już mamy ochotę na jakiś kosmetyk, od razu się zrelaksujmy. To pomoże – świetne sole do kąpieli.